evo vam malo slikica...

evo vam malo slikica...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo vam malo slikica voznog parka mog prijatelja roberta bojica koji je inace rodom iz banja luke al se preselio u cesku tacnije u prag... starci su mu tamo strasno uspjeli tako da imaju ogroman vozni park... ljetuje u opatiji di ima kucu dosta blizu moje... stari smo frendovi godinama a i roditelji su nam radili na dosta projekata... uglavnom sva njihova vozila imaju tablice 0004 a imaju svasta... sve je slikano mobitelom pa se nemojte zalit na kvalitetu...

od vozilica posjeduju:
Lamborghini murcielago prodan pa kupljen lp 640 kojeg jos nisam vidio
mclaren slr
merc sl 55 amg tuniran sa haubom i felgama od slr-a
hummer h2 sa 22" spinerima od wcc-a prodan
benltey continental flying spur
merc r 500
audi q7 4.2 tdi bijeli i crni... crni je robijev a ostala su auta od mame i tat stim da i on vozi sta stigne

i navodno su prodali benley-a i kupili rolce roice phantom cabrio... njega jos nisam vidio...

ima ova slika di ja sjedi u njegovom lambu da se nebi napravio neko pametan da kaze da kenjam :)

ja jos nisam vidio bijeli q7, lp 640 i rolca al ne sumnjam da su kupili to... radujem se ljetu da vidim i poslikam i ta cuda :)
 
Član
bacite pogled na q7... 4.2 tdi jos kod nas se nije pojavio... mogu rec da ide stravicno... i ganjali smo se s njegovim ujkom sto vozi x5 novi 4.8i i bili smo za nijansu brzi :) ima slike i od x5... a pored svega cu stavit i jos neke slike slikane ljetos... maybach 57, c 63 amg koji su od vlasnika euroline u hrvatskoj... i neke dvije jako fine bmw 7-ice 750 li onak jedna do druge... :)
 
Član
ev neke koje nisu mogle stat :) a edo to su slike 2006 godine.. jbg tad sam 17 god imo malo mladje izgledo :)
 
Član
ovaj hummer je slikan ja mislim 2005 godine kad je on tek dovuko ovaj skuter sivo crveni tad njegov a od 2006 moj rxp bombarder sa 215 konjskih snaga supercharge rotax motor hmm on ga je vozio jednu sezonu pa prodao meni a sebi je kupio isti samo zuto crni sa par konjskih snaga vise tacnije 230... ev slike prilazem :) e da i decko ima lamborghini asus laptom ja se sjebo kad sam viido :) mozes ga podesit na dvije opcije da radi ako galardo ili murcielagio hehe on je naravno kad je kupio trazio murcelagio ito istu boju kao sto je auto njegov :) shminka :D kad ga upalis on pocne gasove uvrtat
 
Član
ett to bi bilo to :) btw ovaj post nije da bi ja rekoa kakvog frenda imam neg da et znate da ima i bosanaca kooji su uspjeli i koji uzivaju u takvim blagodatima zivota kad mi vec nemozemo :( :) vidim ljudi stavljaju slike auta koje su vidjeli pa reko i ovo spada tu...
 
ima i u srebreniku slican vozni park a vlasnik je Samid Osmanovic ima benz pumpe a nisu sva auta ovdje neg ih drzi u Sloveniji. ima nekoliko komada Merc ML novi modeli, SLR, ferrari f430, nekoliko X5-ica, ima i merc dvosjed sad ne znam koji je model mozda SLK i svake godine mijenja.
 
Član
covjece...sad sam samo tako ljubomoran...odo mu SLR-a odradit u cesku, ionako cu morat po spojlere ici za koji mjesec ipo hehehehe :D
 
Član
Ufffffffffff koja kola stignel on to provozat godisnje makar jednom svaka,strava sta reci..............................
 
Član
vozni park je extra.Da mi je samo jedno auto iz njegovog voznog parka bio bi presrecan.
Pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top