evo par slika moje dvojke

evo par slika moje dvojke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zovem se nebojsa,evo da vam predstavim svoju dvojku.Nisam nesto pretjerivo sto se tice sredjivanja!Na autu sam uradio crveno bjelu eko kozu,instrument tabla u bjelo crvenoj kombinaciji,felne 15-ke dimenzija guma napred 195/50/50 zadnje 205/50/15.Stavio sam crvene opruge marke fk.zadnji lonac marke remus,zadnja hauba zatvotena lajsna i brava za otvaranje i uklonjen brisac!evo par starih slika a bice i novih ubrzo kad sve vratim na njega jer sam poskido radi zime!!!!POZDRAV
 
Član
dd i ostani aktivan

f_logocarbonm_0c8ab24.png



fina dvojka
 
Član
Dobar golfić al mi nešto ove fele nesjedaju hehe al ja sam i onako težak na felama :icon_smile:
 
Član
pozz i dd,golfach extra
a jel ovo isto auto na svim slikama,hehhh,sala,felge su drukcije na ovom zadnjem,vrata,prednja karambolka,ima pragove?pa kakav je sad :D:D
 
pozz dd koliko vidim na slikama jako fin golf ajd uslikaj ga malo iznutra zanima me kako si ga radio iznutra jer i mene to čeka pa da vidim pozz uživaj na forumu
 
Član
Dobro nam došao,vidi se da si se potrudio oko autića samo tako nastavi..
Što nam nisi pokazao slike unutrašnjosti,mene osobno to najviše zanima jer izgleda da je pravo neobična :)
 
Član
Dobro dosao...
Fin golf...

Koliko sam umoran i nenaspavan ja procitao "evo par slika moje devojke... Pa kontam zar i to kace ovdje...:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top