Evo narode ja obolio da valja :(

Evo narode ja obolio da valja :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jutros usto magla na ocima, jedva je oprah sa ociju (nadam se da se nikom ne gadi sto kazem da su mi oci bile pune gnoja :icon_sad:) .... obolio vam baba od teskog konjuktivitisa (za neznalice UPALA) ociju :icon_sad: .... tek u vecernjim satima sam otisao do doktora kad je vec stvar postala jako kriticna, dobio sam neke kapi i neka maziva pa sad evo pomalo radim na lijecenju ociju a inace komplet mi je gornji dio glave poplavio i nateko .... ajde evo 3 slike, aparat mi je los pa se nevidi najbolje, al nadam se da uspijete skontat o kolkoj je upali rjec ;) ....

i357943_16022009007.jpg


i357942_16022009006.jpg


i357941_16022009004.jpg
 
Član
Eddo ekipa ti zeli brz oporavak,al'kao sto Ogi rece dobro je mozes tipkat kad vec ne ides van ima forum ! ;)
 
N

nenad

Sta si se prepo bolan, ja mislio ti stvarno obolio! Nije ti to gnoj, ne moze od konjuktivitisa biti gnoja, to si samo "krmeljav" malo vise, ,nista se ne brini, malo ces koristiti te kapi i brzo ces ozdravit ;)

PS: sve je to vama od te glasne muzike! :lol:
 
Član
evo na msn-u svako ziv vice hoces ti uzimat RF-a odmah kazu dobio "propuh" ociju hahahahah .... hvala vam ekipa .... ja se prepo reko corav gotovo .... puno hvalaaaaa ....
 
Član
eddo je napisao(la):
evo na msn-u svako ziv vice hoces ti uzimat RF-a odmah kazu dobio "propuh" ociju hahahahah .... hvala vam ekipa .... ja se prepo reko corav gotovo .... puno hvalaaaaa ....

znam ja da si se prepo kad si *icka vamo po forumu haras a vid ga sad rasplaka se
smrtovnicu poceo pravit :D :lol: :lol: :lol:
btw brz oporavak ti zelim
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top