evo mene i zovem se adnan

evo mene i zovem se adnan

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
adnan
1974
zenica
audi a6 2.8V6 12v 128kw ili 174HP 95 godiste QUATTRO
nako
jesam se dobro predstavio???
slucajno naletio na stranicu pa reko da vidim sta ima i svidjelo mi se...nisam neki ljubitelj tuninga,u smislu optike i pretjerivanja sa spojerima,tribalima itd...al volim tuning mehanike....audi koji vozim je totalno serijski i bio je grob al polako ga vracam u zivot,prvo u ispravno stanje a poslije neke lijepe felge 16 ili 17 lakiranje haube....pa cemo vidjeti sta cemo dalje...inace sam veeeeeeliki ljubitelj alfe....i lancie naravno....da, audi vozim na plin.....puuno je ekonomicnije!!!!!! pozdrav svima ostalima!!!!
 
Član
dd sugradjanine
nisam vidio da cepis avdiju po gradu,2,8 ne bi prosao nezapazeno da se ponekad ispalis sa semafora:cool:
predstavi auto u garazi;)
 
samo da se malo snadjem...jedan jedini je u zenici i nadavno je dovezen,ima ih par takvih al nisu Quattro....bio grob al dosada je sve na trapovima srednjeno...cije se jos lezaj na kardanu i gumigeling.....al najvaznije je da ide....inace vozimi motore...ako si primetio jednu ruznu razbijenu yamahu s veeeelikim farom...e taj sam ti ja!!!!!!
 
hvala svima na dobrodoslici....bas ste aktivni ovdje...imam ja neku ekipu alfisti.ba al aktivnosti na forumu su nula bodova.....ovdje vrvi od posjetilaca i clanova!!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top