Evo jos jednog crteza

Evo jos jednog crteza

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
buraz poceo nesto novo raditi, ali ne u PS-u nego rukom. evo samo pocetak. trenutno je puno vise uradjeno, mislim da mu je ostala samo hauba. auto izgleda nevjerovatno, a o tome cete vi najbolje prosuditi kad postavim finalni rad... :D

PS. opet da naglasim, da radi sa patentkom olovkom, sto je puno teze nego sa obicnom grafitnom. al covjek se snaso, ima tehniku. kad hoce da "izravnja" boju, da ne ostaju linije od patentke, koristi one stapice za usi. hehehhe ja se zijanio kad sam mu na stolu vidio pakovanje stapica za usi :D

a evo i slicice

f_DSC00731m_9a362f3.jpg
 
Član
evo kako trenutno izgleda. ima jos puno da se radi...
meni licno se svidja kako mu je unutrasnjost ispala...

PS. malo je nerealan odnos boja ispo prilikom slikanja al et. ona prva slika je puno realnija, al et, zamislite umjesto sive crnu hehehhe :D

f_DSC00743m_067c09d.jpg
 
Početnik
odlicno! brat ti je stvarno dobar...

edit: e, sad nesto ponovo gledamo... je li brat gleda u sliku pa crta, ili stavi papir preko slike pa precrta konture, a onda dalje boji?

ne pitam kao provokaciju, nego cisto da skontam sta radi...
 
Početnik
super tarik, samo nastavi... stavila sam vec ranije savjet koje boje i sta bi bilo dobro da uzmes, pa razmisli o tome... pastelama mozes jako lijepo da se poigras i da napravis cuda, a upravo na ovaj fazon (bez stapica za usi hihihih)... samo nastavi!
 
Član
sta je ovo,kakva je ovo masinerija,ja mislio uslikano aparatom:)
dobar,dobar,nema sta
respect
sto se ne ugledas na buraza emire,hahaha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top