Evo i moje raketice / Mazda 3 1.6 16v

Evo i moje raketice / Mazda 3 1.6 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: Evo i moje raketice

Ifs puno pitas, cip je 400 eura, a jeste Kukic upravo. Mislim da je ovaj orginalni odradjen, tj isli su sa tim covjekom u Zagreb po cip.
 
Član
RE: Evo i moje raketice

ma da
onda je to kupljen chip od nekog renomiranog proizvodjaca
i on ga je samo zamjenio sa postojecim
 
Član
RE: Evo i moje raketice

Ma on skine elektroniku i ocita njene podatke i posalje preko nekog programa u italiju nekim ljudima i za jedno sat do dva sata oni mu ponovo posalju te iste podatke samo pojacane .............moja je mogla ici na 160 ks i 120 nm......ali kaze on meni posto je auto novo da je dosta sto ga je digo na 145 ks i 90 nm........
 
Legend
RE: Evo i moje raketice

aa ti si onaj strasni trkac iz mo sto je dolazio sa dakijem :D

auto ti je strava, lijepo izgleda, i prilicno fino ide za 1.6 d ;)

pozz
 
Legend
RE: Evo i moje raketice

Iz Tuzle nije Mostara :) ali smo dolazili u Mostar, i Nurija i cijela ekipa.
 
RE: Evo i moje raketice

Pozdrav svima,

samo da ispravim DAKIja ,nismo isli u Zagreb po cipove za Mazdu 3 1,6 16v,vec je vlasnik vracajuci se iz Zagreba odradio tuning kod mene.
A tuning fajlove radimo preko www.obdtuning.de vec 6 godina i prezadovoljan sam sa njim jer su i moje musterije zadovoljne.radili smo preko drugih tjunerskih kuca i imali smo problema sa njima ali preko ovog covjeka jos nikako  nismo imali problem.
 
Administrator
RE: Evo i moje raketice

kukic tuning je napisao(la):
Pozdrav svima,

samo da ispravim DAKIja ,nismo isli u Zagreb po cipove za Mazdu 3 1,6 16v,vec je vlasnik vracajuci se iz Zagreba odradio tuning kod mene.
A tuning fajlove radimo preko www.obdtuning.de vec 6 godina i prezadovoljan sam sa njim jer su i moje musterije zadovoljne.radili smo preko drugih tjunerskih kuca i imali smo problema sa njima ali preko ovog covjeka jos nikako  nismo imali problem.

haj se ti nama prvo predstavi pa onda reklama
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top