evo dokaz da je nitro koristan u svakodnevnom zivotu :-)

evo dokaz da je nitro koristan u svakodnevnom zivotu :-)

kontam,ali opet mi nekako smijesno...imas dizela koji trosi 5litara,odes i das ljudima auto na par sati,pokupis ga i odes se trkati sa NSX-om...
nije diran auspuh,mjenjac,filter,turbina,gume,i ostala sranja,nego celicne felge,stoji ko koza i strasno ubrzava..pravi sleeper :icon_smile:
 
al je zato stavljeno NOS-a vise neg sto auto ima konja , to jest za cas dobijes zvjerku uz neku finu cifru ali tako se mogu igrati burzuji :D jer svi znamo da ova 3ca nece biti ziva jos dugo :D
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
al je zato stavljeno NOS-a vise neg sto auto ima konja , to jest za cas dobijes zvjerku uz neku finu cifru ali tako se mogu igrati burzuji :D jer svi znamo da ova 3ca nece biti ziva jos dugo :D

:cool:
 
Član
Ostavila bi ga Honda 1 sekundu na 402 metra :icon_biggrin:

S obzirom da ova Honda ide 13.8 na 402 metra, Golf znaci ide oko 14.8, sto je trunkicu bolje od performansi Golfa 5 GTI.
 
Sajo_Golf GT je napisao(la):
Ova trica je automatik, znaci da je manual jos bi brza bila

ne znam mozda se varam al ja mislim da ce ipak automatik ici bolje jer ne gubis u saltanju tj. ne moras pustati nitro samo gas po poda i pun a mozda se i varam kod ovih auta je sve naopako :D
 
Little Dragon je napisao(la):
Sajo_Golf GT je napisao(la):
Ova trica je automatik, znaci da je manual jos bi brza bila

ne znam mozda se varam al ja mislim da ce ipak automatik ici bolje jer ne gubis u saltanju tj. ne moras pustati nitro samo gas po poda i pun a mozda se i varam kod ovih auta je sve naopako :D

bas zbog toga sto automatik sporo salta, mozes ti sa manual brzo presaltati i odma nitro....
 
Član
turis ovaj nitro u dizelasa 1.9 i lagano na race, imas konkurentan auto uz jednu relativno jeftinu modifikaciju :)
 
Top