Eo gotovo za mene sto se tice golf 2 xD

Eo gotovo za mene sto se tice golf 2 xD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Malo sam branik prepravio imao je i kopce na sebi sve sam skino intercooler smanjio pa eo ovako sad izgleda malo sam vjezbo rezanje i to xD

Finish:

108e14n.jpg


Nisam pogodio boju branika i auta ali nekako mi se presijava boja jel vama i recite valja li ista ovo_Ovoliko sam naucio za sad.

Ima dosta gresaka na braniku ali pocetnik sam pa eto
 
Član
bitna je volja drug...samo radi i napredovaces ako imas volju...svi smo nekad bili pocetnici...
sjecam se kako je fast..tuning20 radio spocetka...ocajno, pa je napredovao kasnije...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
bitna je volja drug...samo radi i napredovaces ako imas volju...svi smo nekad bili pocetnici...
sjecam se kako je fast..tuning20 radio spocetka...ocajno, pa je napredovao kasnije...

Tek imam photoshop 2 dana meni dovoljno ne silazim sa njega i non stop citam tutorial..Dao mi trozic web.Kako uradit djelove itd itd..Pa se stelim danas cu mozda pokusat crtat djelove.
 
:icon_eek:e to je vec bolje sam nastavi budi uporan i vidjeces kako radi

nemam posebnu zamjerku osim sto si trebo malo sam malo smanjit karambolku:) ovako mora greljat po zemlji:icon_biggrin: sam nastavi polako al sigurno


pozzzzzzzzz
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
:icon_eek:e to je vec bolje sam nastavi budi uporan i vidjeces kako radi

nemam posebnu zamjerku osim sto si trebo malo sam malo smanjit karambolku:) ovako mora greljat po zemlji:icon_biggrin: sam nastavi polako al sigurno


pozzzzzzzzz

Golfa sam se kanio to je pocetni rad i sacuvat cu ga Ali sutra dolazi New Fiat 500 tako da mislim po sebi da sam ga dosta dobro odradio Trazim jos auspuh i neku sitnicu bit ce 4 auspuha a sad kakva :D
Sve ce te vidjet sutra
 
Član
BoosT666 je napisao(la):
fast..tuning20 je napisao(la):
:icon_eek:e to je vec bolje sam nastavi budi uporan i vidjeces kako radi

nemam posebnu zamjerku osim sto si trebo malo sam malo smanjit karambolku:) ovako mora greljat po zemlji:icon_biggrin: sam nastavi polako al sigurno


pozzzzzzzzz

Golfa sam se kanio to je pocetni rad i sacuvat cu ga Ali sutra dolazi New Fiat 500 tako da mislim po sebi da sam ga dosta dobro odradio Trazim jos auspuh i neku sitnicu bit ce 4 auspuha a sad kakva :D
Sve ce te vidjet sutra

nemoj fiat-a zivotati. unistit ces onako lijepo auto. bolje ti ostani na dvici
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top