element feat tasco- to je taj reprezent

element feat tasco- to je taj reprezent

Član
http://www.youtube.com/watch?v=hoQRgtWumIM

poslušajte, ja sam na prvom i zadnjem dijelu, inače to je moja 2. snimljena pjesma:icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::cool: hvala unaprijed;):cool:
 
uspori malo brate :D

na nekim dijelovima ti beat pobjegne , pokusaj ga pratiti , pa da ga pojedes , kad cujes snare i ti progovoris nek bude kao da ga nema , inace samo naprijed , ako bude trebalo beat-ova salji PM :cool:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
uspori malo brate :D

na nekim dijelovima ti beat pobjegne , pokusaj ga pratiti , pa da ga pojedes , kad cujes snare i ti progovoris nek bude kao da ga nema , inace samo naprijed , ako bude trebalo beat-ova salji PM :cool:

:cool: ma slabi smo bili sa vremenom, moglo se bolje snimiti, ali jbg:cool::icon_smile: zato sam na par mjesta ispo sa beata;);) i hvalaa:icon_smile::icon_smile:
 
e moj zlaja ispo si iz beata ko iz aviona :p ako ti sta treba vezano za hip hop slobodno mi se obrati,,ja se tim bavim vec par godina :)
 
Član
dobit ću sad za vikend dobru opremu, B2 mic i mixetu, adobe audition 3, 6-to kanalna realtech zvučna... pa stavim kad odradim sve to:cool::cool::cool::cool:
 
druze , ja bi ti preporucio da slusa kako Škabo to radi , lik pojede pola beat-a al uopste se ne napreze , nema potrebe za tim , samo nemoj poceti furati stil Elitni odredi , Cvija... :cool:
 
Član
ma neću... j*eš to:cool:;);) biće za vikend par stvari pa ćemo vijdeti kako će biti:icon_smile::icon_smile::cool:
 
samo treba gurati mlade snage , znam na kakvu "podrsku" nailazis tako da te shvatam , samo naprijed i ne daj da te sj*u ;)
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
samo treba gurati mlade snage , znam na kakvu "podrsku" nailazis tako da te shvatam , samo naprijed i ne daj da te sj*u ;)

:icon_smile: podrške slabo... jer većina neće da pomogne:icon_mad::icon_mad::icon_mad: ali imam finu ekipu iz razreda, nas 4 što repa:lol::lol::lol::cool::cool:
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
samo treba gurati mlade snage , znam na kakvu "podrsku" nailazis tako da te shvatam , samo naprijed i ne daj da te sj*u ;)

:icon_smile: podrške slabo... jer većina neće da pomogne:icon_mad::icon_mad::icon_mad: ali imam finu ekipu iz razreda, nas 4 što repa:lol::lol::lol::cool::cool:

Moji jako dobri drugari godinama rokaju rap, ali nikakve vajde od toga. Malo je reci da su dobri, ali,... Poslusaj njihove stvari i vidjeces. Tough Life. Momci su iz BG-a.;)
 
Top