Elektro turbo punjac sa ebay-a - savjeti

Elektro turbo punjac sa ebay-a - savjeti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Molim Vas ako ima neko strucan dovoljno da mi rekne sta veli o ovom prizvodu nesto mi sumnjivo tj. jeftino previse oko 45$ dobije se elektro turbo punjac, gljiva i potrebni kablovi za spajanje. Ovo sam nasao na ebay-u pa da vidim da li bi ovo moglo da se stavi na moj pug 206 1.4i i da dobijem sta god dodatnih konja. Prema njihvim izjavama dobije se e sad da vidim sta drugi vele i mozda neko ima da je vec uzeo pa da se oni izjasne. Evo link sa ebay-a:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Supercharger-Turbo-Peugeot-206-207-106-307-Superbe-205_W0QQitemZ390071535653QQcmdZViewItemQQptZMotors_Car_Truck_Parts_Accessories?hash=item5ad2134825
 
Član
45 dolara + 16.xx shipping + za ovo ce ti sigurno carinu naplatiti u posti... + 9,5km posti za handling

i naravno paypal only... ako ga imas
 
bulex je napisao(la):
45 dolara + 16.xx shipping + za ovo ce ti sigurno carinu naplatiti u posti... + 9,5km posti za handling

i naravno paypal only... ako ga imas



ma nije frka kupovo sam vec prije nesto evo i danas sam nesto narucio za berzu, prosli put nisu nista dodatno naplatili ovi nasi, a izmedju ostalog nije mi to frka nego me zanima dali cu ustvari dobit znatno povecanje snage ako bi ugradio ovo cudo
 
Član
"Produzi daljeee, produzi daljeee, bjezi od mene, jer bas si smeeeeeceeeee....." to slobodno zapjevaj ovom "turbu" :) da ne duzim, jedino sto ces dobiti s ovim sranjem je jos jedan elektropotrosac u autu :D
 
Član
Ljudi placaju po 200 eur za chip da dobiju 15-ak konja, odjednom za 45 $ dobijes i turbo i hrpu konja ...

Drug, bjezi od toga, nema od toga nista, sto rece kolega dobices samo jos jedan potrosac na autu koji ce ti jos oduzeti poneki konj
 
Član
I ja mislim da neces dobiti nista od snage, al ako si naumio da potrosis koju paru, potrosi, pa nam javi rezultate da znamo i mi :cool:
 
Član
Samo zastani sekund i razmisli,
da li si i na jednom tuniranom autu vidio elektro turbo???

Naravno da ne!

Zaboravi i bjezi od toga! Bolje ti je naspi za 45$ benzina i vozaj se!
 
sve ja to kontam al eto ima slika vamo da ima i na autima haha :lol: ma znam i sam da nije cemu al reko da nema neko ko je slucajno ugradio pa da vidim reko sta ispade od tog...hvala u svakom slucaju na jos jednom uvjerenju da sam bio upravu hehe ;)

moze lock!
 
Član
Ima neke veze sa temom, no ovo tvoje cudo je dosta manje, pa nisam siguran kakav efekat ima...

http://www.youtube.com/watch?v=dyR0U_fYtwY
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top