Ekskluzivno:pljacka banke u Zenici 09.04.2010

Ekskluzivno:pljacka banke u Zenici 09.04.2010

Član
Nece da mi otvori video, al po onom sto sam cuo, lik je totalni debil. Dosao u pljacku sa bijelim Golfom 6, imaju sve skupa mozda 3 u drzavi. Pa teze bi ga uhvatili da je uzeo bilo koji drugi auto i ispisao po njemu, pljackas banke. Kome treba pametna policija uz ovako glupe lopove...
 
meni otvara video,bez problema :icon_rolleyes:
a to sto je dosao sa Golfom 6,ne umanjuje posao policije,bilo je prije i Q7-ca,pa opet nista ;)

N.Š. (1980) iz Zenice, priveden je danas poslijepodne u Policijsku upravu I Zenica zbog sumnje da je jutros oko 8 sati u centru Zenice izvršio razbojništvo u poslovnici Privredne banke Sarajevo, u zgradi Hrvatskog doma „Kralj Tomislav“.

„U toku je kriminalistička obrada nad ovom osobom, nakon čega će biti poznati novi detalji“, izjavila je Feni Aldina Ahmić, glasnogovornica MUP-a ZDK.

Osumnjičeni N. Š. slobode je lišen u mjestu Ovnak, na regionalnom putu Zenica - Travnik, a prema neslužbenim informacijama iz te banke je otuđeno 1.930 KM.

izvor:Dnevni avaz
 
Član
jest i ukro halal mu k*,sad ce lezat radi nepune 2 milje,,svejedno bilo kako bilo svaka cast policiji,,da cujem da i oni nekad nesto efikasno urade,osim sto nam pisu kazne:lol::lol:;)
 
BHT Ovisnik
doso vakat za servis na 6-ci:D

al cuj sa bijelom 6-com dosao,k'o da ih je ko golfova 2-ca bijelih u gradu pa ga nece lako naci:icon_rolleyes:
 

LSD

Član
:lol::lol::lol::lol:
jbt.....kad bih pljackao gledao bih da trebhnem bar milion....pa ako me odrade lezat cu isto ko i ovaj sto je muljno 2 000

cccc sto je narod glup u PM
 

DLS

Početnik
nije covjek bio informiran ..
:lol::lol:

to se prati po mjesec dana da se vidi kad pare stizu .. hahha :lol::lol::lol:
 
Top