ebay - dostava

ebay - dostava

namjeravam kupiti audi sport rucicu mjenjaca i na nasao sam je na ebay-u, kosta 40 eura.. evo link: http://www.ebay.de/itm/SCHALTKNAUF-URQUATTRO-AUDI-SPORT-QUATTRO-S1-S2-RS2-20V-80-90-81-85-89-/390569260984?_trksid=p5197.m1992&_trkparms=aid%3D111000%26algo%3DREC.CURRENT%26ao%3D1%26asc%3D14%26meid%3D6724864645275764367%26pid%3D100015%26prg%3D1006%26rk%3D1%26sd%3D390569260984%26

e sad mene interesuje... ako npr. prodavac nije naveo da salje u BiH, da li postoji mogucost da posalje u BiH? kako sa placanjem, dostavom... koja mi je najjednostavnija i najjeftinija solucija za dostavu :icon_question:
 
Legend
Ako nije naveo da ne salje u BiH onda ne salje, jedino ako imas nekog u njemackoj da ti on posalje ovamo, placanje moze preko mastercard ili visa electron kartice ili putem paypala, dostava koju oznacis tamo na narudzbi(ako postoji mogucnost slanja u BiH), imas free dostavu, ali je potrebno oko 3-4 sedmice da ti dodje na kucnu adresu
 
Nexus je napisao(la):
Ako nije naveo da ne salje u BiH onda ne salje, jedino ako imas nekog u njemackoj da ti on posalje ovamo, placanje moze preko mastercard ili visa electron kartice ili putem paypala, dostava koju oznacis tamo na narudzbi(ako postoji mogucnost slanja u BiH), imas free dostavu, ali je potrebno oko 3-4 sedmice da ti dodje na kucnu adresu

aha... imam rodbine u Njemackoj, reci cu rodjaku da mi to kupi i donese kad bude dolazio... otvorio sam temu jer sam se pitao da li mozda postoji nacin da se to posalje a da nije skupo, jer nije mi zao dati lovu za stvar koja vrijedi ali mi je zao dati ovim gulikozama sto uzimaju za dostavu i carinu jer cijene su im neopravdano skupe...
 
BHT Ovisnik
nije istina;)

poslat ce ti vecina:icon_smile: ja sam zmigavce tako kupio i sad sam opet dogovorio,oni pisu da ne salje,posaljes mu mail, i on promjeni,stavi da salje,al ti dostava dođe oko 10-15€, ide putem DHL-a, uglavnom velika vecina salje,samo mu posalji mail u vezi tog artikla;)
 
upravo tako, pošalješ poruku prodavcu i on ako zeli da ti proda na kratko otvori za BIh opciju da mozes kupiti i sve 5 . Vazno , plaćati samo pay pal-om , jer ste jedino u tom slucaju zasticeni , niposto karticom direktno prodavcu
 
Top