e nek sam i ovo vidio :D

e nek sam i ovo vidio :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
hahahhahhahhahaa,oj matero draga,ne mogu vjerovat,hahha,ajd akaunt sa warcrafta al poker zetoni sa fejsa,hahhah:lol::cool:
 
Član
pa ovo je dokaza da je ovaj poker postao zaraza :lol::lol::lol::lol: tj ljudi su postali kockari:lol::lol::lol::lol:
 
Član
vjeruj da ih i ja imam takvih, koji kupuju/prodaju...jbg biznis, samo meni mrsko igrat...
kaze on meni, kupis 4 miliona za 10 KM, zaradis i prodas onda vise...
samo moras imat dobre srece...zna to i adma najbolje, on je znao spast :)
ja bio u dobrim milionima, a eno me sad na 50 hiljada...(naravno, ne pada mi na pamet kupovat) :D
 
Član
u americi covjek otvorio firmu da se bavi skupljanjem zlata, željeza kristala na warcraftu, i onda prodaje :D

ljudi su zaluđeni glupostima ;)
 
Član
gaga je napisao(la):
u americi covjek otvorio firmu da se bavi skupljanjem zlata, željeza kristala na warcraftu, i onda prodaje :D

ljudi su zaluđeni glupostima ;)


i ja sam nedavno gledao nesto slicno tome, lik otvorio firmu i skupio oko 15 gamera i ako ne mozes preci neku igricu platis njima i oni ti prelaze i osvajaju itd.Samo ne znam koje su igre u pitanju ali znam da je nesto isto tako sa zlatom sto se osvaja itd.ako nemas vremena njima platis i oni igraju za tebe.Lik zarađuje milione s tim jbg imas svakavih zaludenika :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top