Dynozzov Passaner

Dynozzov Passaner

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
fina masinka,imao prije karavana,92 god,isto cl,samo 1,9D,55kW :icon_biggrin:
auta extra,jedina mana,tvrda plastika na vratima i u gepeku,pocne pravit cudne zvukove po ovim nasim autobahnovima:lol:
kak je bilo hrdje,na mom je bio pocincani lim,nigdje nije bilo nimalo hrdje:icon_question: meni extra auto,i izgledom i kvalitetom,presao 60 hiljada kod mog oca,nijednog veceg kvara(radjena generalka dok je kupljen,ostalo nista)...zar cl paket nema centralnu? u mene je bila daljinska centralna,bez alarma...nisam se vozio u benzincima,samo dizeli,1,6 i 1,9,idu solidno,ono,koliko se od njih ocekuje...nije to bas trkalica neka,auto relativno udobno,ovaj tvoj fino izgleda;) maska izgubi boju od musica :D
 
Član
edoze je napisao(la):
fina masinka,imao prije karavana,92 god,isto cl,samo 1,9D,55kW :icon_biggrin:
auta extra,jedina mana,1: tvrda plastika na vratima i u gepeku,pocne pravit cudne zvukove po ovim nasim autobahnovima :lol:
2: kak je bilo hrdje,na mom je bio pocincani lim,nigdje nije bilo nimalo hrdje :icon_question: meni extra auto,i izgledom i kvalitetom,presao 60 hiljada kod mog oca,nijednog veceg kvara(radjena generalka dok je kupljen,ostalo nista)...3: zar cl paket nema centralnu? u mene je bila daljinska centralna,bez alarma...nisam se vozio u benzincima,samo dizeli,1,6 i 1,9,idu solidno,ono,koliko se od njih ocekuje...nije to bas trkalica neka,auto relativno udobno,ovaj tvoj fino izgleda;) 4: maska izgubi boju od musica :D

1: baš, lupka sa svih strana, al malo udariš laktom, i prestane, hehehe...
2: bilo nazad na gepeku ispod poklopca se uhvatilo, vjerovatno zato što se zadržavalo puno vode i vlage tu, al et, to je sređeno
3: CL nema, ovom je sve serija kako jest.. bez centrale
GL je im'o centralu al bez daljinca, i shiber
a GT je im'o i centralu sa daljincem, im'o je prednje el. prozore, stakleni shiber, i ThermoTronic uređaj za grijanje i hlađenje (umjesto plavo-crveno kombinacije na srednjem dialu za hlađenje i grijanje, ovaj je im'o skalu temperatura od 18 do 28, im'o je puno nekih senzora po autu i takve stvarčice, nešto kao automatska klima, samo što nije bila klima, već regularno grijanje i hlađenje), i im'o je onaj spojler na gepeku, a poslije 92. je imao i ABS...
4: maska se bila ogulila čitava, baš zbog mušica, spada sa nje ko ništa, al ev, ova se zasad dobro drži, a išli smo svugdje sa njom, hehe...

thx svima za komentare...
 
Član
u mene je CL imao daljinsku centralnu,prednje el prozore,volan i vozacevo sjediste podesivo po visini,fabricke alu-felge,krovne nosace,roletnu na gepeku,naslone za glavu na zadnjem sjedistu(zadnje 3 sam vidjao kod GL-ova samo)...mislio sam da sve to spada u paket CL,kod GL-ova sam vidjao branike farbane u boju auta sto moj nije imao...
kako god,nek je tebi sretno,auta su extra,samo da je ona plastika bolja,preko zime samo cupka,al preko ljeta,kad se ugrije,stalno struze nesto po gepeku,nervira malo:lol:
 
Član
Dobar pasonja.....mora bit dobar ko u mene....heheh....samo sto je u tebe crn.........samo dobre fele blago spustanje........i vidjeces razlike..............pozzzzzzzzz;)
 
Član
jaha je napisao(la):
Dobar pasonja.....mora bit dobar ko u mene....heheh....samo sto je u tebe crn.........samo dobre fele blago spustanje........i vidjeces razlike..............pozzzzzzzzz;)

ja prodajem felge !!!ja,ja,ja! :icon_biggrin:
ma passat je ko i golf,klasika...sto stariji on je ljepsi...tvoj je dobar...
samo ga upicani
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top