dvokanalno pojačalo?

dvokanalno pojačalo?

Ako bi se odlučio da kupim ovo pojačalo dali bi mogao na njega spojiti prednje sistemce i sub? Dali postoji neki adapter za to ili je bolje ipak kupiti 4-kanalno pojačalo?

2-kanalno:
Hertz ep 2x
Output Power (RMS):
2 Ch 220 Wx 2 (4Ω)
2 Ch 350 Wx 2 (2Ω)
1 Ch 700 Wx 1 (4Ω)
Distorsion - THD( 1kHz @ 4 Ω): 0.05%
Bandwidth (-3 dB): 7 / 60k Hz
S/N Ratio (A weighted@ 1 V): 100 dB
Damping factor (1kHz @ 4 Ω): 130
ili
4-kanalno:
Hertz ep 4x
4 x 100W @ 4 Ohm, 2 x 100W @ 4 Ohm + 1 x 320W @ 4 Ohm Opis: Output Power (RMS): 4 Ch 100 W x 4 (4Ω) 4 Ch 160 W x 4 (2Ω) 3 Ch 100 W x 2 (4Ω) + 320 W x 1 (4Ω) 3 Ch 160 W x 2 (2Ω) + 320 W x 1 (4Ω) 2 Ch 3...
 
Ne mogu nikako da se odlučim između 4 i 2kanalnog pojačala.
Više bi volio 2 kanalno ali onda sistemi bi išli na head unit pa mislim da nebi imali dovoljno snage budući da je hu 4x50 a sistemi 100w rms-a. Što vi mislite? Dali bi sub pokrio visoke tonove? Volio bi da imam jak bas ali i da se čuju visokotonci. Nije mi bitno da lupa,želim da se čuje kvaliteta,a budući da se baš ne kužim teško mi se odlučit jer ipak je u igri sveukupno 600eura. Molim vas pomagajte..:icon_sad:
 
nisam neki strucnjak ali bi ti preporucio DLS cetverokanalca da uzmes i rahat si...
http://www.dealercostcaraudio.com/ultimatea4.aspx
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
nisam neki strucnjak ali bi ti preporucio DLS cetverokanalca da uzmes i rahat si...
http://www.dealercostcaraudio.com/ultimatea4.aspx
Nisi ni ti lud, da se ja pitam ja nikada nebi dao ove pare za ovaj amp, jer ima dosta drugih koji nude istu snagu dosta jeftinije, a između ostalog mislim da A4 model nema na stanju ni u jednoj radnji u BIH, nezz kod muhe, al sumljam....
 
Nije mi bitno da lupa,želim da se čuje kvaliteta,a budući da se baš ne kužim teško mi se odlučit jer ipak je u igri sveukupno 600eura. Molim vas pomagajte..

Krivo sam se izrazio. Mislio sam 600 eura sveukupno (sistemi,pojačalo i sub.)
Odlučio sam da na kraju ipak uzmem - pojačalo: hertz ep 4x
-sistemi: hertz esk 165 l
-sub: JBL GTO 1202d ili Infinity REF1250W
 
Član
www.caraudio.ba ili PM clanu Muha posalji, kazi otrpilike sta bi htio i da planiras dati oko 600 eura

Ugovoris termin malo se provozas do Sarajeva ugradis to i super ti posle svira, ulozeno dobiveno veliki + i uzivaj u muzici :)
 
Top