Dva VW ljepotana

Dva VW ljepotana

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo primjera kako trebaju izgledati VW Corrado i VW Golf MK2(oba su iz engleske;))
Corrado - uvezen iz USA u GB prije 8 godina, motor je 2.9 VR6 350KS
431c47ca.jpg

f7cc1870.jpg

34437723.jpg

7b2a1882.jpg

04c7f8d3.jpg

d0fd8e26.jpg



i VW Golf MK2...
1ae733b1.jpg

e66405e9.jpg

d463f2a5.jpg

10d969f2.jpg
 
corrado je extra ovako se nevidja vaki da a dvica je standard čak i kod nas ima ljepših prednji branik i tablica bezze plus žmige ravno a maska s 4 fara to se ravna kad su s dva i felge su bezze
 
corado je dobar samo kad bi jos zamijenio ovaj branik naprijed i stavio sve iste felge,mislim na to sto su naprijed porsche cup felge,a pozadi bbs mislim RS-ke da su,a duja nista specijalno cak mi se i ne svidja ,vidio puno zaj*anijih od ove
 
Član
Predivni su!
u Britaniji su inace vecinom kvalitetno odradjeni automobili... mnogo mi se svidja koncepcija Golfa, ima Corradov enterijer. Auto je napravljen prema vlastitom stilu a ne prema uhodanoj "indigo formi".... "Kud svi turci tud i mali mujo".
 
BHT Ovisnik
corrado je preperverzan,pogle samo motora i motornog prostora:icon_eek::icon_eek:
 
Član
deez je napisao(la):
Predivni su!
u Britaniji su inace vecinom kvalitetno odradjeni automobili... mnogo mi se svidja koncepcija Golfa, ima Corradov enterijer. Auto je napravljen prema vlastitom stilu a ne prema uhodanoj "indigo formi".... "Kud svi turci tud i mali mujo".

potpis k'o avaz :cool:
 
Član
corrado mi je ok samo mi se na njemu neswidjaju felge i owaj prednji branik a golf je perfekcija extra stawarno pogotowo unutrasnjost:cool::cool:
 
Član
dadao_style je napisao(la):
corrado je extra ovako se nevidja vaki da a dvica je standard čak i kod nas ima ljepših prednji branik i tablica bezze plus žmige ravno a maska s 4 fara to se ravna kad su s dva i felge su bezze

Potpis na ovo, dvicurina ko i svaka druga, ali corrada je prejaka :icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top