Duh yebe muziku :(

Duh yebe muziku :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zna se desiti da pojacalo nece da se ukljuci ako je njegovo tijelo zasarafljeno direktno na masu. provjeri i to
 
Član
@ GTI: Pioneer je HU

@Emir: Kako mislis tijelo ? Kod mene je masa direkt zica zasarafljena na prikljucak pojacala...sa sasije :)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
lilani je napisao(la):
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Ja mislim da tu nesto nije kako treba :icon_question:

potpis

Zbog ovog posta zahtjevam uvodjene smajlija koji se plesne po celu :lol:

:lol::lol::lol::lol: odkad ja jarane cekam takve smajlije ali nikad doci.. trebali bi nesto poduzeti da ih puste ovi nasi granicari nedaju im nikako da predju u bih s isteknutom licnom kartom.. jarane tibore kao sto ti bekir rece otidji nekom da izbaci te duhove garant je do toga:lol: salim se.. rado bi ti pomogao ali neznam sta bi moglo biti
 
Član
Vjerovatno su ti svi rekli da provjeris struju koja dolazi na kleme pojacala uradi to sa instrumentom za mjerenje napona , trbati biti ista jacina napona na klemama pojacala i klemama akumulatora, ako nije eto problema , masu je najbolje uzeti sa zabravka gepeka ili pojasa ili serafa sjedista.
Pogledaj na HU da li ima opciski u meniju da se gasi remote, mozda je ugasen (a nisi toga svjestan) , Sony ima tu opciju
 

IGY

Član
tibor987 je napisao(la):
@ GTI: Pioneer je HU

@Emir: Kako mislis tijelo ? Kod mene je masa direkt zica zasarafljena na prikljucak pojacala...sa sasije :)

misli na to da nije pojacalo zasarafljeno na sjediste a da je ono metalno, posto je i kuciste pojacala metalno a dalje zakljuci sam
 
Član
Nije nije, privremeno mi je pojacalo pored kutije na drvetu, nema govora da ima kontakta metal od metal...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top