Druzenje !?

Druzenje !?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav ekipa i administracija,
Ili ja kao i prosli put onaj crveni auto sa garazom nevidim dobro ili na ovom forumu vise nema podforuma koji sluzi druzenju, zabavi i razgovorima opcenito!?
I neka stara vremena je bio onaj tz "Off Topic" ili sta vec...ali sada to vise ne vidim, jel se to ovdje nesmije vise pricati o stvarima koje nisu vezane za Auto-Moto ili sta?

Ako jednostavno nisam dobro vidio, bit cu zahvalan ako me ispravite, a ako je to ukinute jer se ne dozvoljava "druzenje" na forumu onda sam relativno iznenadjenj!?

LP
 
Član
hmmm... ja sam dosad bio ubjedjen da 99% foruma sluze izmedju ostalo za druzenje i ne vidim bas neki jasan razlog zasto bi obaj bio drugaciji...mozda zbog spama i broja postova!? Al ja cisto sumnjam da ima jos neko na ovom forumu koga stvarno zanima koliko postova danas ima, a koliko ce sutra imati...ili mozda ja samo ne razumjem neke stvari :) (mada bi trebao ipak se bavim vec godinama proizvodnjom web stranica , foruma i sl.) i sigurno bi zivlji forum bio da se moze pricati o svemu, ipak je to ljudski...ali kao sto reko mozda se ja ne kontam u te stvari !

ovo na kraju nisam bas skonto <<(al ne onim pacenikom iz mostara)>> !?
 
Član
nije to ni bitno, automotosvijet stranica koju vodi jedan lik (malo na svoju ruku) iz mostara

nego, pocelo se pretjerivati sa temama koje nemaju veze sa autima, tako da je svaki dan na 1 temu o autima, otvarano 10 onih koje nemaju veze s tim, i onda se generalno sve izbacilo...

to je to, a sad ce vjerovatno biti i zakljucana ova tema od strane admina obzirom da si dobio odg :D
 
Član
Ma zakljucala bi se ona i bez odgovora samo nije ekipa na radnom mjestu...a za smanjiti broj sporedni tema na forumu ima i bolji nacina nego izbacit sve ;) al hajd...dobio sam odgovor i nema potrebe dalje da raspravljamo, Edo zna svoje !

LP
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top