Drogerasi 2. dio

Drogerasi 2. dio

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/7MqxcymlF70&hl=en_GB&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/7MqxcymlF70&hl=en_GB&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Evo ih opet hahahhahahaahhahahahahhahahahhahha fasizl manizl snup dog hahhahhahahhahha
 
BHT Ovisnik
nije ovo bilo,stavljao sam ja davno 3 dijela,al ovaj noviji nitko nije stavljao:icon_smile:
 
Član
jest ba ljudi,bilo je,znam da sam gledao prije par dana,,samo jedan dio epizode,gledao ja bas ovdje na forumu,i sad kad si ti stavio ovo ja konto drugi dio epizode,ali nije jbg
 
BHT Ovisnik
e jbg,ajd nađi,po vazdan sam na forumu nisam naletio,to si mozda naletio na drugom forumu
 
Član
ma nisam ba,neko je ovdje postavljao,ajd prelistat cu sad,valjda naletim ponovo,znam da sam gledao,hehe,nisam prolupao
 
Član
Bolji su oni prije izgleda ponestalo im inspiracije za fore :icon_rolleyes: al ajd moze proc :icon_smile:
 

MTR

Član
ArminM je napisao(la):
ma nisam ba,neko je ovdje postavljao,ajd prelistat cu sad,valjda naletim ponovo,znam da sam gledao,hehe,nisam prolupao

nisi mogao gledat nikako , jedino stara tri dijela ;)

"Prce prce , sta me j*es , j*em te u picku" hahahahahahahahahhahahha
 
Član
MTR je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ma nisam ba,neko je ovdje postavljao,ajd prelistat cu sad,valjda naletim ponovo,znam da sam gledao,hehe,nisam prolupao

nisi mogao gledat nikako , jedino stara tri dijela ;)

"Prce prce , sta me j*es , j*em te u picku" hahahahahahahahahhahahha

znam o cemu pricas,imam ta tri dijela,i znam da sam gledao ovaj dio nekad prije par dana,sigurno jesam,samo je pitanje gdje sam gledao,moze se desit da nisam na forumu gledao,ali sam poprilicno siguran da jesam,i ostavio sam komentar,samo sto sad ne mogu da nadjem to,jbg,ajd nek bude da nisam gledao;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top