driveri za HP 630 A1E78EA ?

driveri za HP 630 A1E78EA ?

BHT Ovisnik
pozdrav,pocetkom godine sam kupio ovaj gore navedeni laptop,bio je orig. linux na njemu,pa sam ja po tom instalirao win 7 jer se nisam bas snalazio na linux-u,i onda sam imao hrpuuuu problema,nikako naci odgovarajuce drivere,skidao sam sve i svasta dok sam ga "doveo u red", i opet mislim da nisam sve drivere dobro instalirao,zezao me internet,bluetooth,wlan i sl. i nekkoa to rijesim i onda sam povukao update pa dobio windows genuine,rijesio ga se i opet nekako supnem i povucem updatee i sada ga nemogu nikako skinut,i rijesio sam da ga opet formatiram i dignem win 7,ali mi rebaju driveri,jer za hp ne povuce drivere,pa jel mi moze netko to pomoci/naći ?
na everestu mi ne izbacuje matičnu nikako...evo sto sam nasao :

-ati radeon hd 6370m
-atheros ar9285
-intel core i3 cpu m 370 2.4

i sta cu na kraju s maticnom,ovo navedeno bi valjda nekako i nasao

hvala:icon_smile:
 
jesi ovo gledao http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/DriverDownload.jsp?prodNameId=5086787&lang=en&cc=us&taskId=135&prodSeriesId=5086782&prodTypeId=321957
ili skini program Driver Genius naravno sa crack verzija i skeniraj i sam povuce......
 
BHT Ovisnik
tako sam i prosli put skidao,mislim s tog linka,al problem je hajd potrefi koji meni od tih treba,kad ih samo za wifi i BT ima pun vrag,samo n jih sam 3-4 skidao dok nisam potrefio koji je,pa onda instaliraj,brisi instaliraj :/
 
G

GoPlay

Odes na HP stranicu i skines sve sto ti treba... evo ti link od laptopa

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/SoftwareIndex.jsp?lang=en&cc=us&prodNameId=5086783&prodTypeId=321957&prodSeriesId=5086782&swLang=13&taskId=135&swEnvOID=4060
 
» Microsoft Windows 7 Enterprise (32-bit)
» Microsoft Windows 7 Enterprise (64-bit)
» Microsoft Windows 7 Home Basic (32-bit)
» Microsoft Windows 7 Home Basic (64-bit)
» Microsoft Windows 7 Home Premium (32-bit)
» Microsoft Windows 7 Home Premium (64-bit)
» Microsoft Windows 7 Professional (32-bit)
» Microsoft Windows 7 Professional (64-bit)
» Microsoft Windows 7 Starter (32-bit)
» Microsoft Windows 7 Ultimate (32-bit)
» Microsoft Windows 7 Ultimate (64-bit)
» Microsoft Windows XP Home Edition
» Microsoft Windows XP Media Center
» Microsoft Windows XP Professional

traba paziti i na to ;)
 
BHT Ovisnik
pazio sam i na to :D
svejedno izbaci pun qrac sto mozes vidjeti i sam i onda mi je lutrija pogoditi sta mi treba,al probat cu,jebi ga
 
G

GoPlay

CoL3 je napisao(la):
pazio sam i na to :D
svejedno izbaci pun qrac sto mozes vidjeti i sam i onda mi je lutrija pogoditi sta mi treba,al probat cu,jebi ga

Zvucna, grafika, i mreza su ti bitni... a 7mica ce ti preko menadzmenta sama poskidati ostale drivere :)
 
Član
Poslije instalacije Win-a instaliras Realtek LAN driver, Atheros Wifi pa onda imas ispod malu zakrpu za Win7. HP Support Assistant instaliraj i on ce uraditi update ali prije njega ubaci Microsoft .NET Framework 4.5.
 
BHT Ovisnik
hvala vam,rijesio sam,clan zen_3dom mi vec bio poslao link da skinem neki pack 3gb,ima sve drivere,samo jos instalirao s hp-ove stranice iz drugog posta graficku i ovo za wlan
i prije nego sam se nakacio na internet instalirao sam neki vrag,valjda to za update da mi ne vuce i sad fercera:cool:
 
BHT Ovisnik
evo odmah ovdje,valjda se nece damir ljutiti ?:cool:

drp.su/download/DRPSu12.3-Final.torrent
 
Top