drito iz sarajeva

drito iz sarajeva

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
ne znam, drzao je ruku gore sve vrijeme dok je isao iza mene (od skenderije do pofalica)
 
Član
nikad nisam razumio ovo kad svijet ovako izbaci ruku kroz prozor i nesto glumi:icon_rolleyes:
 
Član
kad vidim ovaj ford K dodje mi da bljuvam a lik jos rucka kroz prozorce umjesto da ga full zatamni da ga ko nevidi u toj kornjaci
 
Član
ja sam vidio vehabiju usred zime u fiesti izbacio ruku, a desnom vozi i mjenja brzine
:D:D



PS fale im zlatni satovi...:)
 
Član
to kako ko vozi me boli nista mi ne smeta jer i moja "pozicija" je pogdjednako losa ako ne i gora :lol::lol:

a taj ford Ka to nije auto to je tetrapak, jos zavaris rucku na krovu i preneses ga preko lezeceg
 
Legend
Jedanje ovako izbacio ruku kada mi je dolazio u susret i onda se sjetio da je prisao previse blizu linije... umalo da sleti sa ceste kada se trznuo rukom unutra... mislim da mu vise nije na umpalo to da radi... :lol::lol::lol:

Al najjaci su kada izbace ruku kroz ZADNJI prozor... :lol::lol::lol:
 
u onom ford ka, kako je mal, nema cojk' mjesta unutra pa izbaci jednu ruku da nije tijesno:icon_smile:
a ko je bio po arapskom svijetu, sigurno je cesto vidjao, noge saputnika izbacene kroz prozor i obavezno se sjaje bijele carape
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top