DragMasters 2011 - krećemo - SPONZORSTVO ZA 3 TAKMIČARA !!!

DragMasters 2011 - krećemo - SPONZORSTVO ZA 3 TAKMIČARA !!!

Član
Iako svaki dan očekujemo da nam padne prvi ovogodišnji snijeg nema razloga da sjedimo skrštenih ruku i ne radimo na projektu za 2011 godinu. Racemasters sa svojim brand-om "DragMasters" će i sledeće godine organizovati manifestacije posvećene adrenalinskim auto sportovima prevashodno Drag/street race-u a vrlo moguće i drugim srodnim disciplinama.

Od današnjeg dana na osnovu odluke uprave racemstersa objavljujemo javni poziv takmičarima discipline Drag/Street race na saradnju.
Racemasters će u sezoni 2011 podržavati 3 takmičara na manifestacijama za koje odredimo da su interesantne za našu organizaciju u smislu saradnje , razmjene iskustava i uspostavljanje dobrih kontakta.

Naša ponuda je 100EUR (200KM) po jednodnevnom eventu ili 150EUR (300KM) za dvodnevni event.

Takmičari koji sa nama potpišu ugovor su dužni isticati reklamu naših sponzora i DragMastersa u skladu sa ugovorom . Isplata sredstava po ugovoru će se vršiti najkasnije 48h prije početka ugovorenog eventa.

Aplicirati mogu sva vozila koja voze klasu 14 sec i brže a prilikom odabira ćemo preferirati "street legal" vozila.


Prijave sa fotografijom , dokazom o postignutom vremenu i opisom auta slati na marketing@dragma.org
 

Prilozi

  • race america.jpg
    race america.jpg
    63,3 KB · Pregleda: 22
RE: DragMasters 2011 - krećemo

Da je najniza klasa 15 vrlo rado, isarajte cijelo auto, svejedno mi, al kad nije ... :/
 
Član
RE: DragMasters 2011 - krećemo

hm.. ajde neka je neko makar vec poceo neke teme oko street-a bas fino a ne zvuci lose to za ta tri takmicara svidja mi se...pozzz
 
Član
RE: DragMasters 2011 - krećemo

nek vam je sa srecom...ja sam i ove god najvjerovatnije gledalac tako da vam samo mogu pozeliti svu srecu u organizaciji...:cool:
 
Član
Na osnovu dobijenih prijava donijeli smo odluku da u dogovore za sponzorstvo u sezoni 2011 po ponuđenim uslovima ulazimo sa sledećim vozačima:

1. Roman Jurišić , VW Golf Mk2 4 motion turbo
2. Esad Sijerčić , VW Golf 1 2.0 turbo
3. Goran Živković , Honda Civic 1.6vtec
4. Dejan Rašić , VW Golf Mk3 VR6 turbo

Srdačan pozdrav

Božo Erak
Drag Masters
 
Top