Dostavljač pizze kažnjen jer je na dostavu jurio 131 km/h

Dostavljač pizze kažnjen jer je na dostavu jurio 131 km/h

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jedan dostavljač pizze iz Australije preozbiljno je shvatio svoj posao dostave hrane te je zbog 20-minutnog kašnjenja s dostavom odlučio prekršiti prometne propise.
---
Naravno, policija je uhvatila 20-godišnjeg mladića koji je u zoni gdje je dozvoljeno voziti 50 kilometara na sat vozio čak 131 kilometar na sat.

Rekao je da je jurio jer kasni s dostavom, a policajci su bili toliko susretljivi i pustili su mladića da dostavi pizzu prije nego što su mu odredili kaznu. Kada se vraćao prema pizzeriji i policajcima, mladić je pak vozio 133 kilometra na sat.

Policija nije imala milosti te mu je oduzela vozačku dozvolu na 15 mjeseci i odredila novčanu kaznu od 1520 dolara.
 
Član
IGY je napisao(la):
ovakav meni treba da mi dostavi pizzu kad sam gladan

bgm i meni:lol::lol: i ja bi najvjerovatnje isto uradio kad bi nosio ali bgm nebi kad bi se vracao.. budala covjek cuj i kad se vracao vozio cak 2km/h vise ccc manijak:lol::lol:
 
Član
Trebali su policajci bit malo susretljiviji, čovjek se požurio nazad da oni ne čekaju dugo
 
Član
sigruno je dobra pizzerija a imaju samo jedno dostvano vozilo ... a da je ovo bilo kod nas nebi oni mogli ni ici 130km/h jer skoro svi vozaju golf 1 ili getza....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top