dostava

dostava

Član
eh ovako zna li ko kakav broj od kakve agencije za dostavu, treba mi dostaviti iz odjaka jednu karambolku za sarajevo..ako ko zna nek napise i koliko bi mi uzeli za dostavu odprilike ako ko zna...
 
Početnik
www.24vip.net
24vip
samo nemoj novac preko njih slati, ako je samo roba, onda su ok...
11,80 KM otprilike ce te kostat :D
 
da ne otvarqam bezze temu,jel ko zna kako bi najboje poslao paket za mostar,imal kakav broj da nazovem ili nesto slicno pa da predam nekome...
znaci zivinice-mostar,najbolje bi bilo pouzecem ...
 
nermin suljagic je napisao(la):
da ne otvarqam bezze temu,jel ko zna kako bi najboje poslao paket za mostar,imal kakav broj da nazovem ili nesto slicno pa da predam nekome...
znaci zivinice-mostar,najbolje bi bilo pouzecem ...

Znas i sam da ti je najbolje bh postom, tj. najsigurnije, e sad ako je veci paket, onda je to kod njih dosta skuplje nego kod drugih jbg ;)
 
technoGeek je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
da ne otvarqam bezze temu,jel ko zna kako bi najboje poslao paket za mostar,imal kakav broj da nazovem ili nesto slicno pa da predam nekome...
znaci zivinice-mostar,najbolje bi bilo pouzecem ...

Znas i sam da ti je najbolje bh postom, tj. najsigurnije, e sad ako je veci paket, onda je to kod njih dosta skuplje nego kod drugih jbg ;)

ma nece lik da ide u postu po to,malo je razmazen hoce na adresu....kaze imao je problema snjima...jbg..
ima li kakav broj da bi mogao zvati da mi dodju po paket ili da sacekam gdje?
paket je tezak 16Kg,ali nije nesto velik...
 
Član
da ne otvaram novu temu,
koliko bi bila dostava upravljača/volan (ništa glomazno) za biciklo iz jablanice u sarajevo, plaćanje pouzećem?
 
Član
ammel je napisao(la):
da ne otvaram novu temu,
koliko bi bila dostava upravljača/volan (ništa glomazno) za biciklo iz jablanice u sarajevo, plaćanje pouzećem?

11,70 KM sa svim brzim poštama sem INTime... mene kilogram i pol kod njih koštao 22,50 KM ta relacija... pička im materina lopovska.
 
Top