dobro sam proso

dobro sam proso

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
djavolica je napisao(la):
xxfmanxx je napisao(la):
LudoA je napisao(la):
Aiiii dobro te "ugrizao", auto ce prezivjeti, nije od mesa, nek je glava zdrava ;)
Kakva je kod njega situacija?

on je bio u golfu 2, i odprilike su mu ista ostecenja na autu kao kod mene, bar koliko sam ja mogao da vidim.

Malo kasnim sa temom ali ipak...slučajno da nije bijeli golf u pitanju?

jest bio je bijeli golf 2.
 
xxfmanxx je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
xxfmanxx je napisao(la):
LudoA je napisao(la):
Aiiii dobro te "ugrizao", auto ce prezivjeti, nije od mesa, nek je glava zdrava ;)
Kakva je kod njega situacija?

on je bio u golfu 2, i odprilike su mu ista ostecenja na autu kao kod mene, bar koliko sam ja mogao da vidim.

Malo kasnim sa temom ali ipak...slučajno da nije bijeli golf u pitanju?

jest bio je bijeli golf 2.
Mislim da je frend u pitanju...sad ću baš da provjerim da li je to bio taj dan kad je imao udes, al mislim da se radi o njemu...Hm, nisam znala da je tako loše prošlo :icon_confused: Hvala Bogu pa nikom ništa nije bilo a auto jest šteta ali hvala Bogu pa je samo u njemu šteta bila
 
Član
djavolica je napisao(la):
xxfmanxx je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
xxfmanxx je napisao(la):
LudoA je napisao(la):
Aiiii dobro te "ugrizao", auto ce prezivjeti, nije od mesa, nek je glava zdrava ;)
Kakva je kod njega situacija?

on je bio u golfu 2, i odprilike su mu ista ostecenja na autu kao kod mene, bar koliko sam ja mogao da vidim.

Malo kasnim sa temom ali ipak...slučajno da nije bijeli golf u pitanju?

jest bio je bijeli golf 2.
Mislim da je frend u pitanju...sad ću baš da provjerim da li je to bio taj dan kad je imao udes, al mislim da se radi o njemu...Hm, nisam znala da je tako loše prošlo :icon_confused: Hvala Bogu pa nikom ništa nije bilo a auto jest šteta ali hvala Bogu pa je samo u njemu šteta bila


koliko ti ima taj frend godina... ovo je bio neki stariji covjek... meni cudno bilo da tako nesavjesno vozi, jer su stariji ljudi obicno oprezniji vozaci u odnosu na mladje, al et tako je kako je, sreca niko nije nastradao.
 
Hm ne znam sad...prema ovom što ja nađoh u razgovoru imao je udes 11.-og a tvoj u četvrtak bio trebao onda biti 12.-i :icon_confused: ako znaš slučajno ime mi samo reci

xxfmanxx je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
xxfmanxx je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
xxfmanxx je napisao(la):
LudoA je napisao(la):
Aiiii dobro te "ugrizao", auto ce prezivjeti, nije od mesa, nek je glava zdrava ;)
Kakva je kod njega situacija?

on je bio u golfu 2, i odprilike su mu ista ostecenja na autu kao kod mene, bar koliko sam ja mogao da vidim.

Malo kasnim sa temom ali ipak...slučajno da nije bijeli golf u pitanju?

jest bio je bijeli golf 2.
Mislim da je frend u pitanju...sad ću baš da provjerim da li je to bio taj dan kad je imao udes, al mislim da se radi o njemu...Hm, nisam znala da je tako loše prošlo :icon_confused: Hvala Bogu pa nikom ništa nije bilo a auto jest šteta ali hvala Bogu pa je samo u njemu šteta bila


koliko ti ima taj frend godina... ovo je bio neki stariji covjek... meni cudno bilo da tako nesavjesno vozi, jer su stariji ljudi obicno oprezniji vozaci u odnosu na mladje, al et tako je kako je, sreca niko nije nastradao.

Nije onda to sigurno :) slučajnost baš dan prije i znam da je nešto sličnu štetu imao na autu pa sam zato i pitala
 
Član
djavolica je napisao(la):
Hm ne znam sad...prema ovom što ja nađoh u razgovoru imao je udes 11.-og a tvoj u četvrtak bio trebao onda biti 12.-i :icon_confused: ako znaš slučajno ime mi samo reci

ne znam kako se zove, al ako je imao udes 11. onda to nije to sigurno jer je moj bio 12. 100%
 
xxfmanxx je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Hm ne znam sad...prema ovom što ja nađoh u razgovoru imao je udes 11.-og a tvoj u četvrtak bio trebao onda biti 12.-i :icon_confused: ako znaš slučajno ime mi samo reci

ne znam kako se zove, al ako je imao udes 11. onda to nije to sigurno jer je moj bio 12. 100%

Nije onda 100%, jer svakako nije stariji čovjek u pitanju a i sam je vozio auto tako da je to onda nešto drugo.Ista cesta, ista šteta i isto auto pa sma zato morala pitati :icon_smile:
 
Član
drug bio sam svjedok ovog udesa, taj lik sa golfom je prestizao na nemogucim mjestima, ko' da vozi ne znam ti ni ja sta, nego golfa cadju. tvoja sreca je bila pa je neko skretao ispod onog brdesceta pa si morao stati, sreca pa nisi ni ti brzo isao. al sto me zacudilo lik nije neki balavac nego stariji tip svasta...
 
Član
ammel je napisao(la):
drug bio sam svjedok ovog udesa, taj lik sa golfom je prestizao na nemogucim mjestima, ko' da vozi ne znam ti ni ja sta, nego golfa cadju. tvoja sreca je bila pa je neko skretao ispod onog brdesceta pa si morao stati, sreca pa nisi ni ti brzo isao. al sto me zacudilo lik nije neki balavac nego stariji tip svasta...


ma to je najgore od svega sto je stariji ozbiljan covjek, ja sam ocekivao da ce bit neki nadrkani furer, kad sam ga vidio nisam mogao da vjerujem svojim ocima, jos se nije ni udostojio da mi pridje i da se izvine ko covjek i prizna kakvo je sranje napravio, al eto sreca dobro sam prosao kako je moglo bit...
 
Član
neka tebi nije nista bilo... napraviti ce sa auto.. a nisi ni ti kriv.. tako da valjda osiguranje pokrije...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top