Dobos i kljesta :)

Dobos i kljesta :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kad je dosadno sve je tako dobro kad je dosadno ne zurimo nigdje samo farbamo, samo nam je bitno da je dosadno :lol:

6hdchvq.jpg

67oaixu.jpg

4p1ctwj.jpg

61tcn0n.jpg

4yg5ohj.jpg

61ydr37.jpg

4t9gmf7.jpg

4vmx4e1.jpg

4talagw.jpg

4rb0y0k.jpg

4yqtlon.jpg


Hvala dino i boki ;)

Over and out !
 
Član
Hehe, ista "ubiuocicrvena" boja ko i u mene :)

Nazalost, Lucas plocice kod mene se toliko trose da su mi prednje celjusti prljave u roku od 2-3 dana voznje, felge da ni ne spominjem :(

Inace, odlican posao :)
 
Legend
trizex je napisao(la):
Hehe, ista "ubiuocicrvena" boja ko i u mene :)

Nazalost, Lucas plocice kod mene se toliko trose da su mi prednje celjusti prljave u roku od 2-3 dana voznje, felge da ni ne spominjem :(

Inace, odlican posao :)


Jesil to ti promjenio kola (Forda) ??
 
Član
jesu ti losi stopovi na fabiji , il vrati na klasiku il skroz u crno to tako nesto ziljavo jebo te
 
Član
daki je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Hehe, ista "ubiuocicrvena" boja ko i u mene :)

Nazalost, Lucas plocice kod mene se toliko trose da su mi prednje celjusti prljave u roku od 2-3 dana voznje, felge da ni ne spominjem :(

Inace, odlican posao :)


Jesil to ti promjenio kola (Forda) ??

Jok, viis avatara, Tipo i dalje shiba :) Tuljo je uzo Kaletovog onog forda. Nego de mi posalji na PM broj onog lakirera kad smo pricali za felge, onaj iz Slavinovica...
 
Član
Stope su unikat tako da mi nepada napamet da mjenjam jer je moja ideja i sve moje a sad sto se ovi ostali loze i gledaju sta cu ja uradit da oni kopiraju jer nemaju mozga to je nesto drugo al eto
 
jeste li koristili orginal sprej za kliješta što ima kupiti ili neku običnu boju za metal i željezo ja sam bojio davno prije 2 god sa običnom crvenom još drži ali sam čuo da puno lijepše bude kada se uzme orginal sprej predviđen za tu namjeru...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top