Dobar servis mobilnih telefona?

Dobar servis mobilnih telefona?

Član
Zamolio bih ako neko zna baš dobar i provjeren servis mobilnih telefona u Sarajevu da napiše. Imam Nokiju 5800 i prestala je da prepoznaje sim karticu. Nosio sam u jedan servis, kažu ne znaju. Znači, treba mi baš neki provjeren, koji može npr popraviti nešto na ploči ako je otišlo, a ne neki koji samo znaju mjenjati djelove.
 
Član
Znam u starom gradu za Default. Čak su neke mrtvace dizali ali isto tako ako kontaju da se oko nečeg ne isplati zajebavati reče ti to i u glavnom to je to.
 
Član
Prekoputa MRKVE na čaršiji. Ako i nisi išao manje više svakog tamo možeš pitati gdje je.
Ako ne prepoznaje karticu mislim da se mora izvršit reinstalacija komplet softwarea. Smrdi mi nešto na mobitel kupljen preko nekog od telecoma. Znam da se taj kvar dešavao na drugim modelima kod BHT-a.
 
mara mozes i sam probati sw zamijeniti, sta vise ubaciti od c6 cisto da pokusas da nije do toga, ali ne bih rekao..... vrijedi probati prije nego odneses dole,,,,
 
Član
Nije do softvera, probao sam sve vratiti na default, i ništa. Kupljen je u radnji prije skoro 3 godine. Desilo mi se ovo jednom, i onda sam nosio kod ovih što nisu znali i nakon toga je proradio sam od sebe, i sad opet neće.
 
Član
Da li si probao za drugom karticom ?
Ako isto,otisao ti je card reader i moze se promijeniti .
 
Član
Probano je sa drugom karticom i nije moglo.

Telefon je popravljen, u Univerzalnom, bilo mi bliže, da nisu uspjeli, probao bih sa Default. Ali opet ne mogu preporučiti Univerzalno, pokvarili mi srednje dugme i nisu htjeli priznati, nešto zajebali i bilo jako teško pritisnuti, i kažu jedino za još 20km da ti zamjenimo dugmad koja su oni zajebali. :icon_mad: Napravim to ovdje u Lukavici za 10km. Isto vam toplo preporučujem da ne idete u Aco mobil shop, sumnjam da mi je ovaj problem počeo zbog njega. Odnesem mu da mi zamjeni zvučnik u slušalici i jedan stereo, on lafo završio, napričao mi da je nešto čačkao po ploči, niđe veze, zvuk i dalje ne valja, kaže ne može bolje, i još ništa ne naplati. Nakon što sam preuzeo telefon, nije mi radilo osvjeteljenje dugmadi i vratim mu na reklamaciju to mi rješi, i odem u drugi servis u Lukavici i ljudi mi zamjene zvučnike bez problema i osjetna razlika u razgovoru.
 
Član
Od kako mi se ovo desilo, mogu reći da izgleda skoro nema pouzdanih servisa, ili ne znaju, ili pokvare.
 
ni aco ni pizo nemaju pojma nazalost, odnosno aco mozda moalo i zna ali ne radi on licno telefone, tj radi ih sve manje i manje,,,,
meni je recimo pizo majmun zapalio plocu na telefonu, ja odnio u nokiin servis u hrasnom, ljudi poslikali i rekli "popravka nemoguca, evo snimci kako je zapaljen srednji sloj pregrijavanjem ploce",,,,, a lik je trebao na telefonu da zamjeni masku,,, ej, masku da zamjeni, on sjebao konektor i plocu, dundzer pravi, ali neka, naplaticu ja njemu kada tada taj telefon, a to sam mu i u lice rekao i zna da cu kad tad ispostovati svoje sto sam rekao,,,,
 
Član
A ko je Pizo? Meni su isto rekli onde ispod Tuša u Lukavici da sumnjaju da je grijana ploča, a koji je razlog, Bog te pitao.
 
Član
da se nadovezem da ovu temu i meni treba dobar serviser mobitela imam samsung ace S5830 i neki dan mi ispade na pod i od tada nema mreze bude jedna crtica i nestane,kontam da ga nosim na skenderiju plato...........
 
Top