Dobar majstor okolina Doboja?

Dobar majstor okolina Doboja?

Član
Znaci treba mi dobar majstor za odrzavanje golf 2 gtia.. Cuo sam da ima u Teslicu i Gradisci, ali samo cuo jer ne znam o kome se radi.. Pa bih vam bio zahvalan kad bi mi predlozili nekog provjerenog. :)
 
Član
Druze ja u Jelahu imam automehanicara, po meni je extra. Moje auto samo kod njega i nigdje drugo. Momak je stvarno pouzdan, ne zakida i nije od onih "majstora" sto kazu da su zamijenili ili ubacili nov dio a nisu to uradili. Ako nesto ne zna da uradi to i ne dira. Autoservis Buco pored Ilme.
 
Član
e aj da je golf 5 gti pa inekako da mlatis 100km radi majstora... imao sam i ja i dvicu i tricu i corrada svi su bili il gti il g60 il vr6 pa ih je odrzavao skolski drug kome je specijalnost golf 2 dizel i nikad mi nista na autu nije falilo...
 
Član
Druze nije problem u placanju i 100km, vec kod nas ko god da ima malo vecu supu je mastor i razumije se u sve. Ne pisem bzvz, vec sam se par puta opekao, pa zato i pitam. ;)
 
Član
Druze ja u Jelahu imam automehanicara, po meni je extra. Moje auto samo kod njega i nigdje drugo. Momak je stvarno pouzdan, ne zakida i nije od onih "majstora" sto kazu da su zamijenili ili ubacili nov dio a nisu to uradili. Ako nesto ne zna da uradi to i ne dira. Autoservis Buco pored Ilme.

Hvala druze :)
 
Član
Ako imas GTI-ja, konkretno problem sa motorom, tata za njega je Skavo on ti se nalazi u Teslicu, a za sve ostalo fino odes kod Njege, ali kod Borisa, momak sve sam radi, i ja mu vozim i GTI-ja i Audija. Golf je 1985. a Audi 2007. tako da ne mislis da je neki dundjer :)
 
Član
Ako imas GTI-ja, konkretno problem sa motorom, tata za njega je Skavo on ti se nalazi u Teslicu, a za sve ostalo fino odes kod Njege, ali kod Borisa, momak sve sam radi, i ja mu vozim i GTI-ja i Audija. Golf je 1985. a Audi 2007. tako da ne mislis da je neki dundjer :)

Daj mi druze broj od tog iz Teslica ili otprilike da mi kazes gdje se nalazi.. A znam za Njegu, prije 10ak godina on i moj stari radili mehaniku.Hvala :)
 
Član
Na ulazu u Teslic prodjes kraj NESTRO benzinske pa na raskrsnici skrenes lijevo, i jedno 100 m na lijevoj strani se nalazi Skavo. Preko puta poligona za auto skolu. :)
 
Član
Daj mi druze broj od tog iz Teslica ili otprilike da mi kazes gdje se nalazi.. A znam za Njegu, prije 10ak godina on i moj stari radili mehaniku.Hvala :)

Nemam broj drug, ali kad dolazis u Teslic, imas lijevo put za grad, a desno je margita tj. put za Banjaluku, ides lijevo prema gradu i od tog odvajanja pa nema 100 metara do njegove radionice. Vidices, uvijek ima auta ispred.
 
Član
Ja bih Preporučio PSC Jelah,nalazi se kada iz pravca Doboja ides pa skrenes desno prema Prnjavoru,odma poslije mosta na lijevoj strani :) ja kod njih odrzavam i srevisiram auto,i stvarno nisu skupi i momci dobro rade :)
Evo ti link od FB stranice,pa im preko poruka mozes pisati sta ti treba,cijena i ostalo :) https://www.facebook.com/PSCJELAH?fref=ts :)
 
Top