Dobar dan ...

Dobar dan ...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dobar dan,
Moje ime je Tomica (1973g.), iz ZAGREBA sam, i vlasnik sam CitiuS Performance Chip Tuning-a, poduzeća osnovanog 1995g. a od 2001g. bavimo se i chiptuningom. Nase reference, izmedju ostalih, mozete pronaci i na gotovo svim tematskim auto forumima u HR (a i sire). Ukoliko nekoga zanima kako i sto radimo, ima dosta materijala na CitiuS Performance Chip Tuning je pionir tog posla u HR, sa preko 1000 odradjenih automobila do sada. Osim toga zelim napomenuti da smo jedini u siroj regiji u mogucnosti remapirati (flash ECU-a) japanska i ostala azijska vozila.

Napominjem da nisam ovdje kako bi se svadio, prepucavao ili vodio bitke sa odredjenim osobama, a vidio sam da me se proziva...
Nastojim dati konkretan i posten odgovor na svako takvo pitanje, a na provokacije i klevetanja ne mislim odgovarati ...

lp svima!

PS
Posjedujem Subaru Imprezu WRX/STI 2.5 MY2004, 300HP@407Nm ... naravno da je tunirana na 347KS@496Nm :D
Imam i jos C2 VTR, kao daily ride, takodjer tuniran na 124KS@167Nm

lp svima !
 
citius je napisao(la):
Napominjem da nisam ovdje kako bi se svadio, prepucavao ili vodio bitke sa odredjenim osobama, a vidio sam da me se proziva...
Nastojim dati konkretan i posten odgovor na svako takvo pitanje, a na provokacije i klevetanja ne mislim odgovarati ...

l

Bravo upravo to treba da bude povod pridruživanja forumu a ne kao neki da pricaju o nekome ko do sada nije bio aktivan član ovog foruma i da pričaju okolo kojekakve priče
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top