Dobar auspuh servis

Dobar auspuh servis

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Trazim dobar auspuh servis u sarajevu. Treba mi uraditi prelaz 2 cijevi u jednu mjesto katalizatora.
Dodex (iza Modelsa) me ne zanima jer su papci, dva puta se dogovorim sa likom i svaki put on zaboravi donijet prelaz i prirubnicu.
 
Član
kad bi vec zapucao do kiseljaka ja ti onda preporucujem barbica,ja sam radio i prezadovoljan sam
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
imas dodex na dobrinji extra momci rade a imas i na osmicama kad se krene za kiseljak isto dodex.

Probat cu i kod njih, al ovi na pofalicima su zesci papci. Znam da je barbic najbolji, radio sam auspuh kod njih vec jednom. Al fakat nemam vremena da idem do kiseljaka a ima i posla jedno 3 sata radit.
 
Član
Schumi je napisao(la):
kad bi vec zapucao do kiseljaka ja ti onda preporucujem barbica,ja sam radio i prezadovoljan sam

Potpis :icon_smile:, ja sam za svog BMW -a uzeo nov zadnji lonac u Dodex na Brnjacima i kao imao garanciju godinu dana :icon_sad:, nije izdržao ni 6 mj. Nakon toga odem Barbiću isto u Brnjacima i on mi radio srednji lonac i izduvnu granu sa garancijom sve je bog bogova za pet :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top