Do Neuma za 1h i 30min

Do Neuma za 1h i 30min

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prijatelj je nedavno isao do mora i tvrdi da je stigao do Neuma iz Sarajeva za 1h i 30min, po meni je to vrijeme tesko napraviti na relaciji Sarajevo-Mostar, auto je Golf mk2 GTD. Na povratku ga je auto pocelo zezati jedva se vratio ,kad je otisao kod majstora da vidi sta je dva klipa progorena.
Vase misljenje i koliko bi bilo realno maximalno brzo Sarajevo-Neum i Sarajevo -Mostar
 
Član
od mostara do neuma nemozes za sat i po drug, zadnji put kad sam isao sjebao sam se i one krivine i picke materne zamantalo mi se sve:cool:
 
Član
pa dobro, moguce je... sa warpom ili mozda teleportacijom, ima onaj interdimenzioni portal instaliran na Svitavi.... ma mogao je i brze... pa brate Golf je to. Sigurno je imao one nalepnice "sto daju konje" a pritom je trosio 3 litre. Ali dobro spasio se, ipak su mu "pregorela" dva klipa pa prica deluje smrtnicki...;)
Kako ono ljudi kazu, ima za dvicu delova i u zelenari, pa eto nek potrazi tamo ta dva klipa...:lol::lol::lol:
 
Član
ko god da je smuslo ti je čuj do neuma za 1 ipo treba mu do mostara bar toliko a nema teorije ako je preko svitave išo da ga je gario, a ako je okoliko išo treba na 3 granice zapet :lol:
 
Član
ako je "npr R35" neki helikopter, onda se i ja pridruzujem ekipi "koja je poverovala" ;)
 
Član
huhuhuhuhuhhhuhuhuhuhuh kako kazu DA PERO KAAA BOOOMMMMMMM ali ga zabaci dobro hehehe nema teorije jedino do mostara da je za toliko dosao hehehehehe :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top