Djevojka nastradala kod masinske ...

Djevojka nastradala kod masinske ...

Član
Nacuo sam da je djevojka danas podlegla nakon sto je auto udarilo tamo kod masinske skole (valjda) ... imal ko kakvih informacija o tom, jel istina, mozda neko objasnjenje sta je bilo? gledam na tuzlarijama nema nista pa kontam mozda neko malo baca bombe ...
 
Član
vec sam cuo nesto, ovo je sad i potvrda, mislim da poznajem djevojku, iskreno se nadam da ce bit ok
 
Član
ajde ko god ima ikakve veze sa ovom djevojkom nek izvjestava sta i kako i eventualno ako joj bude trebalo krvi il sta da se javi ovdje na vrijeme, premlada je da umre svega mi ...
 
Član
Kako sam ja danas cuo smrskana joj je lobanja,operacije su radjene,tesko je dobiti sad bilo.kakve informacije jer su vjerovatno svi u pripravnosti. Stvarno je steta, djevojka je isla s mojom zenom u skolu,ucenik generacije,student medicine, jako jako inteligentna cura. Iskreno se nadam da ce bit ok, bila bi prava steta izgubiti je :(
 
Član
to sam isto i ja cuo jos taj dan kad je to bilo, zato su ljudi koji su mi pricali i mislili da je podlegla na licu mjesta ... danas sam bas nesto nacuo na radiju da je spominju al nisam uspio skontat sta su pricali radi buke u radioni jbga ... valjda ce bit bolje ...
 
Top