DISKUSIJA I SAVJET

DISKUSIJA I SAVJET

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Ok, ovako, prije svega iskreno i nemoj da se stedite na komentarima, slobodno recite onako od srca sta mislite iskreno, necu se ljutit sta god da napisete.

Imam VW Polo 98 godina 1.7 SDI presao 94.000 km i imam Skodu Octavia Tour 2006 Septembar presla 1000 km, hocu da prodam obadva auta i da kupim ili Daciu Logan ili Fabiju sedan.

Molim misljenja sta mislite o tome ??

Unaprjed zahvalan.
 
Administrator
koji je razlog prodaje ova dva auta i kupovine drugog, ako nije tajna...vidim da je i oktavija 2006 godinu stara pa sto nju ne zadrzis
 
Član
Ja nisam neko ko je kompetentan sto se toga tice,al ova octavia nije losa uopste.
Sada da prodas oba ta auta i da uzmes Daciu,to mi nikako ne ide,Skodu i nekako,ali ja ne bi Daciu.
Mogu li ti predloziti neko drugo auto osim ta dva ?
 
Legend
Ne samo jedno od ta dva auta. Znaci pitam samo misljenje, kako bih to sad opisao, a razlog prodaje bas nemogu navesti, jer ne prodajem direktno ja, ali zamoljen sam da pitam u svoje ime, ali tu je to kao i da ja to kupujem i prodajem.

Znaci nisu u pitanju pare, nego misljenje jedne osobe da su Fabija sedan ili Dacia logan bolje rjesenje od Prethodna dva auta.

Pa me zanima misjenje clanova foruma, pa da mogu da fino isprintam i pokazem, sta inace ljudi misle o daciji, i fabiji sedan ononm naj jeftinijem modelu.
 
Administrator
moje misljenje je zadrzati oktaviju jer ako su je kupili novu za 1god gube previse novca i mislim da nije isplativo je prodavati, bolja je od ova dva dole navedena, ne znam to je moje misljenje
 
Putovanja.ba
Administrator
Ja licno nikad nebih, prvo sto ces novcano sigurno biti na gubitku a i vozat ces slabija auta nego sto imas, Octaviu nebih ni pod razno, sad kakva je racunica u pitanju i sve to, to je druga stvar.
 
Dacia se nemoze ni POREDITI sa ova 2 auta gore navedena...to je prijelaz sa konja na magarca...
Dacia je sva tvrda i kruta,plastika je tvrda i ostra...ma joj nista DACIA
 
Član
Da nebih i ja govorio nemoj prodavati octaviu itd. :icon_biggrin: ja cu zamisliti da taj neko nema uopste automobil a ima pare i hoce da kupi Daciu Logan ili Fabiju sedan.. Moj izbor je Fabia sedan ;)
 
Član
Moje misljenje je da je Fabia smece od auta, a Dacia nemoze nikako valjati jer joj cijena sve govori.
Po mom misljenju je Oktavia bolja od obadva zajedno ( Fabia i Dacia ), to je moje misljenje pa sad drugi nek misle sta hoce, to je njihovo pravo.
 
Član
Nema bas smisla, ali nikako, sa konja na maagarca preci. Jedini smisao vidim u tome da mu/njoj treba lova za nesto drugo, pa hoce da proda ta dva avta i da opet voza novo....al inace nema smisla nikako :S
 

MyX

Član
meni je ovo nigdje veze. Octavia je definitivno po meni bolja od svih navedenih gore auta. Razlog zbog kojeg je postavljeno pitanje me i ne zanima, ali sta god da je u pitanju osoba koja ce prodati gore navedeno da bi kupila fabiu ili ne daj Boze daciu ce debelo da se zezne.
 
Legend
Nesto se nakraju rijesilo :) ali moram reci komentari su mi puno pomogli, i bas onako kako sam ocekavao da napisete, hvala vam puno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top