Diesel tuning

Diesel tuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Dali moze ili ne moze, to je sad sasvim drugi par opanaka, ali gledao sam pazljivo snimak ovaj, i uzeo u obzir da se radi o starom kecu koji se raspada, i onda sam pogledao nekoliko klipova kako ubrzava RS2 bi turbo, i da vidis vibracija, cak i na snimku M6 bmw-a na auto cesti, RS6 audija, i cak uz fiksiranu kameru sve se treska, a ovde nista fino se vide brojevi glat. A onda ima jos par mutnih mi sitnica. Nekontam sta ono pali gasi onaj prekidac, ni cemu sluzi.

Ne kazem da nije, ali mi je malo vjerovatno.
 
Legend
Moguce, i to sam odma pomislio, ali iskljuci ukljuci, nekontam onda koji ce mu.
 
Legend
OT nesto mi pade na pamet, jednom sam nesto pricao sa nissmo-m vezano za turbinu i hotu, pa ti nikad ne reko sta bi nakraju. Bio je onaj moj kod hote, i dogovorio za ponedeljak ovaj sad.
Kaze hota sebi uzeo turbinu za lanciu, njega bilo sramota izvadit njegovu, a njegova je bas impresivna :) Ko TEVSIJA je turbaljka. Pa eto uskoro ce bit i to.

Ima vec nekoliko koji misle da su brzi
5ica GTI
i 4 motion neki cetvorka
Izjava ovog frajera, kaze sibo sam ja i brze samo nek ne koristi nitro, a vozi GTI 200 KS ccc i tako da je turbo sve vise pozeljan :)
 
Član
jasta je vec na dizalici.pogledajte samo facu onog kad ga prikaze on razgleda nesto po auto.nebi razgledo i bio onako hladnokrvan i miran da vozi 200 na sat 100%.i kad starta obrtaji rastu ko da mu je otisla lamela.bas se po zvuku i obrtajima primjeti da je na dizalici
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top