Delovi serva golf 2

Delovi serva golf 2

Pozdrav, posto je nemoguce naci kompletan servo u dobrom stanju sa normalnom cenom, resio sam kupovsti deo po deo kako bih ugradio u svoj auto. 91 godina, golf 2
Zanimaju me svi delovi serva, da znam sta sve trrbam sakupiti da bih ga ubacio u auto
 
Član
ne znam do koliko si gledao te cijene al kod nas se moze uzeti za 70eura...imas letvu i imas onu posudu tj pumpu..plus da ti neko to ugradi...mislim da svako prodaje komplet slabo ce ti ko odvajati jedno od drugog.
 
I moras na spaneru od radilice imati dodatno za remenicu koja ce pokretati pumpu.Ali posto ti je "noviji" golf vjerovatno vec imas to, kao sto je slucaj kod mene.
Treba ti pumpa za servo, posebna letva , remenica , i jos dok platis ruke majstoru... isplatnije ti je naci komplet nego dio po dio a uvijek se moze naci u dobrom stanju
Kolega je ugradjivao servo i 150 KM + ruke ...
 
Član
Druze budes li uzimao dijelove posebno ima da sam sebe ugrizes za zadnjicu. najveca nocna mora od svega toga je remenje. a tu ti treba dodatna remenica za radilicu i druga remenica vodene pumpe jer ako imas servo onda ti je jedan remen samo za alternator a drugi za servo i vodenu pumpu. Da napomenem jos da 8v ima svoje remenice dok su na dizelu i 16v drugacije. Razlika ti je u sirini zupcastog remena tako da ti se ne poklapaju remenice ako pomijesas. Koliko se sjecam servo pumpa na trojki ima izbaceniji vrat za remenicu tako da obrati paznju i na to
 
Top