Dekoder broja sasije,detaljan info

Dekoder broja sasije,detaljan info

Član
Sarajlic je napisao(la):
Salle je napisao(la):
nekontam tvoju preporuku nikako ?

Pa mozda nakon ovog skontas:po broju sasije se moze dobiti kod i kljuc od tog automobila,sto znaci ako neko ima pristup ovim podatcima moze vrlo lako da dobije kljuceve od tvog auta tako da jos lakse ostanes bez njega,a svi znamo kako je danasnja automafija razvijena,inace link sam nasao na jednom forumu podavno i takodje ima ova preporuka ;)
Nadam se da sam ti lijepo i razumljivo objasnio zasto preporuka jer inace pisem narazumljive postove;)

Druze na nekim novijim autima broj sasije pise na soferci ne znam da li si to vidjao, recimo na seatima, tako da moze da procita kome god padne na pamet...nema to nikakve veze ne moze svako da dobije kod po broju sasije, samo ovlasceni serviseri...


AnDel je napisao(la):
osim sto 'zna' da je talijan sve ostalo unknown :cool:

Ovo je sajt za Italijane ...

http://eper.fiatforum.com/eper/navi?MOD_COD=188&CHASSIS_NO=&CAT_COD=&MvsSorter=on&MVS=&SIN_ENGINE=183A1.000&SIN_VERSION=&VERSION=&ENGINE=5&YEAR=&MONTH=&DRV=D&VEHICLE_NO=&ENGINE_NO=&PART_SEQ=&COUNTRY=012&SGRP_COD=&ITEMSRMV=&ALL_FIG=0&KEYPRESSED=&CURRENT_PAGE=&DRW_NUM=&SHOW_FAMILY_LIST=&MODIFIED_FIELD=SIN_ENGINE&ITEMSADD=&SRCWRFAM=&ESB_SORT_TYPE=&ADDSPECIAL=&SRCNEWPAR=&SBMK=F&PRINT_MODE=0&FABRICS_COD=&ESB_SUB_VALUE=&CDS_COD=&DEBUG_MODE=&GRP_COD=&SRCRECPAR=&PART_DSC=&PART=&MAX_ROW_NUMBER=&COMM_MODEL=FPUN&ESB_REVIEW=&PREVIOUS_KEY=VERSION&IS_RELOAD=&LAST_SELECTED_PART=&GUI_LANG=3&MAKE=F&SB_CODE=-1&MANODOPERA=&PARENT_PART_COD=&SEARCH_TYPE=&CLICKED_PAGE_CHANGE=&DV=&SRCNEWFAM=&SELECTED_COLOR_COMB=&ID_MINISITE=&FRM_ELMLGT=22&ITEMSUPD=&CPDNUM=&CPDPRTCOD=&EPER_CAT=SP&SRCRECFAM=&CPDPRTSEQ=&ALL_LIST_PART=0&FAMILY=&RMODE=&BRANDS=&ITEMSCLR=&DRIVE=D&WINDOW_ID=1&FAM_DSC=&CPDPRTREF=&SRCWRPAR=&SGS_COD=&SOST_GRPNUM=&FL_PREF_LANGUAGE=&MAX_PAGE_NUMBER=&NEW_HTTP=TRUE&SUBSYSTEM=&CLICHE=&ADDNOTES=&PART_COD=&KEY=FORM&LANGUAGE=3&ESB_OPERATION=&SB_FULL=&ESB_ORDER_TYPE=&SENDFORAUTH=
 
Imam ja detaljnu brosuru za vw...objasnjeno je detaljno sta znaci svaki broj i slovo iz broja sasije...i cini mi se da ovaj link laze...tj ne poklapaju mi se podaci...
 
Top