dB drag u 2008. godini ....

dB drag u 2008. godini ....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Info je preuzet sa WWW.CARAUDIO.BA

Sarajevo 25.5.2008.
Tuzla 22.06.2008.
Sarajevo 13.07.2008.
Bihać 03.08.2008.
Modriča 31.08.2008.
Mostar 14.09.2008.
Tuzla 28.09.2008.
Banja Luka 12.10.2008.
 
Putovanja.ba
Administrator
Nema veze, tamam da palamudimo o sezoni :)

Edo sta je za muziku, nadam se da to sto ti se desilo ne utice na sezonu?
 
Član
Pa naravno da ne utice .... takmicicu se, samo neznam ocul s ovim subovima posto konto sam da se rijesim ovih i da uzmem neke druge .... eto ako slucajno ima ko zainteresovan da se nekako dogovorimo za ovu moju kutiju i subwoofere, nek se vija ....
 
Član
Jeste sa ovim sam izbacio 139,2 dB, al sumnjam da bi to mogo ponovit i na takmicenju pa sam se zato i odlucio na prodaju .... a ako ih ne prodam .... boze moj .... idem s njima .... uglavnom idem 100% .... tako sam se odlucio jos 30.9.2007, i do dana danas sam se pripremo lagano za ovu sezonu , i nastavicu se pripremat sve do takmicenja, a ako bude bilo prostora za poboljsanja, vala i za vrijeme takmicenja ....
 
Član
vala kakvih setupa ce bit na takmicenju .... daj boze da bi mogo obezbijedit i to .... al aj necu mislim nista da pricam .... nek bude sto biti mora ....
 

IGY

Član
mislim da ima puno vise prica nego sto ce biti kvalitetnih auta na DB takmicenjima, kao i svaki put ja cu ovo ja cu ono, a kad dodze SR nigdje nikoga, ja cu ove sezone mozda ici kao posmatrac jer nisam siguran hocu li uspjeti sta skontati za muziku, jer cu se prvo pozabaviti staylingom auta ali i to za svoj cejf ne za takmicenja
 
Član
to ti ba i jest najbolje .... jer kad radis auto za takmicenja .... radis ga za prvo mjesto .... a samim tim se izlazes i najvecem trosku jer za prvo mjesto ti treba bruku para .... a nekad ti ni same pare nisu dovoljne :( ....
 

IGY

Član
eddo je napisao(la):
to ti ba i jest najbolje .... jer kad radis auto za takmicenja .... radis ga za prvo mjesto .... a samim tim se izlazes i najvecem trosku jer za prvo mjesto ti treba bruku para .... a nekad ti ni same pare nisu dovoljne :( ....

znanje je IN :D
 
Član
IGY je napisao(la):
eddo je napisao(la):
to ti ba i jest najbolje .... jer kad radis auto za takmicenja .... radis ga za prvo mjesto .... a samim tim se izlazes i najvecem trosku jer za prvo mjesto ti treba bruku para .... a nekad ti ni same pare nisu dovoljne :( ....

znanje je IN :D

POTPISUJEM ....
 
Član
IGY je napisao(la):
mislim da ima puno vise prica nego sto ce biti kvalitetnih auta na DB takmicenjima, kao i svaki put ja cu ovo ja cu ono, a kad dodze SR nigdje nikoga, ja cu ove sezone mozda ici kao posmatrac jer nisam siguran hocu li uspjeti sta skontati za muziku, jer cu se prvo pozabaviti staylingom auta ali i to za svoj cejf ne za takmicenja

veliki potpis
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top