dax i ja / photo session

dax i ja / photo session

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Imam jos slika ali dok skinem na stik.

A @Tipo
De malo skini cijenu, treba mi obicni digitalac respektabilnih mogucnosti. Ako imas sta javi dog ce mo se.
 
Član
@daki: ako ti treba samo za slikanja, onda je perfektan Olympus x-775, 7.1 mpx, jedina mana nema zvuka kad clip snima...250KM u mobilmediji...
a ako hoces sa zvukom ima Sony DCR-S650 (ja mislim) koji je 295KM, isto oko 7 mpx...sto se tice slikanja, moraju perfektne slike ispast, e ako hoces i clip onda sony...
 
Legend
Faya_M5 je napisao(la):
@daki: ako ti treba samo za slikanja, onda je perfektan Olympus x-775, 7.1 mpx, jedina mana nema zvuka kad clip snima...250KM u mobilmediji...
a ako hoces sa zvukom ima Sony DCR-S650 (ja mislim) koji je 295KM, isto oko 7 mpx...sto se tice slikanja, moraju perfektne slike ispast, e ako hoces i clip onda sony...

Bravo, upravo je to ono o cemu razmisljam. Radio sam sa obadva, i upravo je to sa zvukom dillema. Nije velika razlika a kad vec se kupuje, neka se moze i snimati. Medjutim misljenja sam da je olympus malo kvalitetniji. Skontacu se.

Najsretniji bi bio sa jednim polovnjakom. Bio sam u nedelju u Mobilmediji. Otvaraju sad u Tushu poslovnicu. Mislim da su malo i spale cijene.
 
Početnik
daki je napisao(la):
Imam jos slika ali dok skinem na stik.

A @Tipo
De malo skini cijenu, treba mi obicni digitalac respektabilnih mogucnosti. Ako imas sta javi dog ce mo se.

Mogu ti dati sam aparat za 500 jedino :) ovo je sila od uredjaja ti olympusi i sony su sve point n shoot kamerice mizernih mogucnosti ovo je uredjaj na granici profesionalizma
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
@daki: ako ti treba samo za slikanja, onda je perfektan Olympus x-775, 7.1 mpx, jedina mana nema zvuka kad clip snima...250KM u mobilmediji...
a ako hoces sa zvukom ima Sony DCR-S650 (ja mislim) koji je 295KM, isto oko 7 mpx...sto se tice slikanja, moraju perfektne slike ispast, e ako hoces i clip onda sony...

Zvuk je normalan kada klip prebacis na kompjuter. :D
 
Član
Predzadnja slika je najmocnija! Oba audija su lijepa! Ali bi se jedan mogao sastaviti predobro!(sala) :):):)
 
Član
O autima necu da raspravljam,suvisan svaki koment.a slike su za 10 posebno ova,jedan iza drugog ;) extra
 
Član
Tipo16V je napisao(la):
daki je napisao(la):
Imam jos slika ali dok skinem na stik.

A @Tipo
De malo skini cijenu, treba mi obicni digitalac respektabilnih mogucnosti. Ako imas sta javi dog ce mo se.

Mogu ti dati sam aparat za 500 jedino :) ovo je sila od uredjaja ti olympusi i sony su sve point n shoot kamerice mizernih mogucnosti ovo je uredjaj na granici profesionalizma

Istina, Canon prednjaci i nad Sonyem i nad Olympusom, no nekima to i nije toliko vazno, sad vidim da sam se zeznuo sto sam Olympus uzeo :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top