Darko Milicic - utisci sa utakmice

Darko Milicic - utisci sa utakmice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
http://www.youtube.com/watch?v=jaKk8vBiCPw
Decko je klasicna dijabola, sta reci....Ovde je imao 22 godine;)
 
Član
primitivni srpski mentalitet na koji se lozi jedan dio omladine...tako valjda misle da su cool...

samo u sumu gonit...:)
 
Član
AnDel je napisao(la):
primitivni srpski mentalitet na koji se lozi jedan dio omladine...tako valjda misle da su cool...

samo u sumu gonit...:)
Ovo je pravi primitivac to si u pravu, ali ne znam zasto to "primitivni srpski mentalitet":icon_question: Zar smo svi primitivni?!? Ja sam ovo izbacio cisto da pokazem kakvih ljudi i spotrista ima...
 
Član
a neee pogresno si protumacio ....pise konkretno 'primitivni srpski mentalitet na koji se lozi jedan DIO omladine'...da se nebi nasao ko uvrijedjen iako priznajem malo je gruba postavka (sorry) al mislim da sam dovoljno napisao da ko nebi pomislio nesto tako...
daleko od toga da su svi, ne daj Boze...fino sam naznacio DIO omladine koji se lozi na taj opet sam ga nazvao 'srpski mentalitet' posto se ta odredjena spika koristi u Srbiji, tj. te rijeci koje ovaj lik ponavlja po nekoliko puta...(*****, *****, mamu cu da mu ***** i sl.:)) sto je jos veca zalost to cak i djevojke koriste :)...valjda tako se prilagodjavaju skupini s kojom se druze....
ali mislim da vise ima onih koji su normalna raja i teze nekoj kulturi i imaju odgoj...

a dellas ti si super decko koliko vidim po postovima i nacinu razmisljanja ...
 
Član
Ok iz tvog posta se da protumaciti i suprotno. Ja ne vredjam nikoga i nemam nista protiv bilo koga, osim protiv losih ljudi, primitivaca, pedera i sl....a ljude ne delim po nekoj nacionalnoj osnovi, pogotovo ovako bliske kao sto smo mi na balkanu,tj. svi smo previse slicni. Ok ako si vec sad protumacio na sta si mislio....a ima dosta omladine naravno koji se loze na ovaj fazon, a ovo je fazon iz filma vidimo se u citulji i rane, ali veruj mi ogromna vecina nije u tom fazonu. E sad jbg, ja ti dadoh - za nacionalizam, a ispostavilo se drugacije...sorry ;)
 
Član
Kad si napisao primitivni srpski mentalitet izricito si napisao jednosmisleno kao da su Srbi svi takvi i nisi nista naznacio zato je covjek i reagovao i ubuduce nemoj da stavljas takve postavke jer nisu tacne i razmisli malo prije nego sto nesto napises.
 
Član
Ajde, ne treba coveku uzeti za zlo, lepo je objasnio posle. Samo je malo zvucalo grubo na pocetku, jer meni nije bio cilj nikoga da provociram, hteo sam da se ljudi nasmeju na racun ove budale Milicica.....
 
Član
ma kakvi to ba ja ne mrzim nista i nikog ...i ne koristim glagol 'mrziti' uopce u svom govoru uopce, nego 'ne volim' :)
a vjeru, naciju i slicne stvari ne smatram bitnim institucijama za drustvo kao cjelinu jer se na osnovu toga stvara ideologija, mrznja, ratovi, ubijanje (iako npr. svaka vjera strogo zabranjuje ubijanje opet ljudi pod njenom 'zastavom' ubijaju druge)...na to nasjedaju samo primitivne/prevarene/zaslijepljene-ogranicene loze ljudi koje nisu naucile razlikovati dobro od loseg...nit su imali od koga to nauciti nazalost...
vjera, nacija nek stoji svakom u dusi (sta god ona bila) nemam potrebu da znam nit neciju naciju nit vjeru samo kakav je covjek mi je bitno...posto sam i ja covjek :)

no malo smo previse otisli u off :)

napisem ja i 'primitivni bosanski mentalitet' i balkanski i slicno al zaboravim staviti navodnike...iako to i nije izraz za dati kontekst cesto....pa to neko pogresno skonta:)...ali tako jedino mogu opisati ovakve pojave:)
nisam napisao svi nego DIO...kako god napisao sam sta smatram pod tim pojmom :)
 
Član
dellas je napisao(la):
Ok iz tvog posta se da protumaciti i suprotno. Ja ne vredjam nikoga i nemam nista protiv bilo koga, osim protiv losih ljudi, primitivaca, pedera i sl....a ljude ne delim po nekoj nacionalnoj osnovi, pogotovo ovako bliske kao sto smo mi na balkanu,tj. svi smo previse slicni. Ok ako si vec sad protumacio na sta si mislio....a ima dosta omladine naravno koji se loze na ovaj fazon, a ovo je fazon iz filma vidimo se u citulji i rane, ali veruj mi ogromna vecina nije u tom fazonu. E sad jbg, ja ti dadoh - za nacionalizam, a ispostavilo se drugacije...sorry ;)

Kakva izjava. Šta tebe briga što netko voli isti spol? Napadaš andela da je ispao seljačina i primitivac, a ti si s ovom izjavom ispao još veći;)

p.s. volim žene:D
 
Član
a nije dellas rekao tako nije spominjao te fine rijeci nego je rekao nesto gore (da sam nacionalista:p)...

a cuj zele 'ispao jos veci' sad ja ispado ko manji, jel :DD
 
Član
Budala je budala koje god nacionalnosti, boje kože ili vjere da je, to je univerzalna mjerna jedinica i ne treba generalizovati ... Ti si možda mislio na sleng, govor ulice među nekim "opasnim likovima" ili sl. a toga ima svugdje samo se manifestuje na drugaciji nacin, omladina danas svugjde psuje nažalost. Što se tiče derpe to je posebna grna psihijatrije, kada vidim da životinja naskače na životinju istog spola to ću smatrati normlanim a do tad su to za mene psihički bolesnici... Zela GtI ne vidim nikakvu potrebu za ovakvom tvojom reakcijom nigdje ne vidim da neko nekog naziva seljačinom i primitivcem ;)
 
Član
darko13 je napisao(la):
Budala je budala koje god nacionalnosti, boje kože ili vjere da je, to je univerzalna mjerna jedinica i ne treba generalizovati ... Ti si možda mislio na sleng, govor ulice među nekim "opasnim likovima" ili sl. a toga ima svugdje samo se manifestuje na drugaciji nacin, omladina danas svugjde psuje nažalost. Što se tiče derpe to je posebna grna psihijatrije, kada vidim da životinja naskače na životinju istog spola to ću smatrati normlanim a do tad su to za mene psihički bolesnici... Zela GtI ne vidim nikakvu potrebu za ovakvom tvojom reakcijom nigdje ne vidim da neko nekog naziva seljačinom i primitivcem ;)

Malo bolje pročitaj sve komentare.

Postoje gey delfini. Mame mi.;) Eto, sam si sebe zayebao:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top