Daljinsko zakljuchavanje

Daljinsko zakljuchavanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

BBW

Član
Uf, meni neko reche da alarm usput doplatish 30, 40 KM... Ma polako, stavim i jedno po jedno ako treba...
Shto reche jedan drugar: Jel' znash ti koliko pive mozesh kupiti za to :)

P.S. A jel' se moze provaliti frekvencija lako za to, tj. da li mi auto postaje nesigurnije ako imam daljinsko otkljuchavanje?
 
Član
to jos nisam cuo:lol:

a nemozes prvo ugradit daljinsko pa alarm. mislim mozes al nema logike:lol:
 

BBW

Član
Shta nisi chuo? :)

A naravno, logichnije bi bilo ugraditi zajedno, i jeftinije bi ispalo...
 
Član
arminnn je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Samo mu govorim sta jos moze dodati ako vec raspolaze s novcem, uostalom nikada se ne zna kada alarm moze posluziti, a i ako sta kasnije bude nadogradjivao na auto, to mu je jos jedan dodatni razlog da stavi i alarm usput. No kako hoce, ja samo dajem savjet.

i ja sam za alarmi al mu treba jos 100 KM minimalno

To stoji, ali svakako ce imati koristi. Ja sam isao na alarm samo radi daljinskog zakljucavanja, i da ne moram brinuti hoce li brava zalediti kao sto je bio prije slucaj. Za ovih 5 godina, tj. od 2003 god. koliko imam Cobru, ni jednog problema nije bilo, osim sto sam samo baterije zamijenio ove godine u jednom daljinskom, a to je oko pet maraka ;)

BBW je napisao(la):
Uf, meni neko reche da alarm usput doplatish 30, 40 KM... Ma polako, stavim i jedno po jedno ako treba...
Shto reche jedan drugar: Jel' znash ti koliko pive mozesh kupiti za to :)

P.S. A jel' se moze provaliti frekvencija lako za to, tj. da li mi auto postaje nesigurnije ako imam daljinsko otkljuchavanje?

Provaliti ? Sumnjam da ce se neko bas na Fabiu nameraciti. Evo ti pa pogledaj link na ovaj "letak" ;)

http://www.autopijaca.ba/a/komel/2.htm

edit : I pise da ima funkciju antigraber i antiscaner, sto bi znacilo da nema provaljivanja frekvencije :)

edit2 : I ako se vec odlucis za Cobru, onda idi na ovaj model, on je najjeftiniji ja mislim. Pozz

http://www.cobravehiclesecurity.co.uk/default.asp?docId=12395
 
Član
Pozz
Kod novijih auta sam vidio da se prilikom otkljucavanja pale svijetla ...e sad da li se to moze ugraditi i na golf 4 ?
I jeli doslo u nase krajeve (BIH) to daljinsko paljenje ? Vidim po hrvatskoj se odavno to nalazi na oglasima.

Daljinsko paljenje + alarm za vaš automobil.

-zaštita svih vrata ukljucujuci prednja i zadnja hauba
-2 daljinska s LCD ekranom
-blokada motora
-dvostruki šok senzor
-ultrazvučna zaštita
-paljenje auta u trajanju 12 ili 24 min
-daljinsko zakljucavanje otkljucavanje auta
-traženje auta
-kod nekih modela podizanje stakla
-turbo timer u trajanju 2 min
-daljinski s vibracijom
-2 izlazna kanala
-dojava svakog neovlaštenog diranja auta
-vlastita sirena
-rolo-code daljinski i alarm
 
Član
Ecko je napisao(la):
Pozz
Kod novijih auta sam vidio da se prilikom otkljucavanja pale svijetla ...e sad da li se to moze ugraditi i na golf 4 ?
I jeli doslo u nase krajeve (BIH) to daljinsko paljenje ? Vidim po hrvatskoj se odavno to nalazi na oglasima.






u tome je stos. golf 4 nije novije auto :icon_rolleyes:

U svakom slucaju bi se moglo uraditi, ali ne znam ko to radi, i koliko bi kostalo.

Trebao bi ti jedan modul, na koji bi isla svjetla, i koji bi ih gasio prilikom zakljucavanja

:icon_smile:[/i]
 
Član
ev samo da odg ovom sto je postavio temu,stari daljinci su radili na principu da su imali jednu kombinaciju,koja je odredjivana prekidacima koji se nalaze unutar daljinskog,i kad stisnes dugme,posalje signal i otkljuca auto...noviji rade na principu-random code,svaki put generisu razlicitu kombinaciju,koju i auto upamti prilikom zakljucavanja,tak da su manje sanse da ces ti neko provalit...takodjer,kodovi se generisu na vise bitova,pa je jos teze...sve se moze,al napretkom tehnologije bar procenat mogucnosti samnjuje...niko se ne zeza s tim...a ovo za golfa,moze al moras imat dobrog elektricara...jedan lik iz zenice je spojio svjetla na daljinsko,kad otkljucava i zakljucava pale se svjetla;) mana:crko mu akmulator za 5 dana:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top