Daljinsko zakljucavanje Peugeot 307, 2004 godina

Daljinsko zakljucavanje Peugeot 307, 2004 godina

Član
Postovanje dragi forumasi,

Naime imam problem oko spajanja univerzalnog
daljinskog zakljucavanja na vec spomenuti model Peugeota.

Auto posjeduje fabricko centralno zakljucavanje ali nema daljinca, pa sam sr odlucio na to, ali nikako da nadjem ni na BSI ni na vozacevim vratima koja zica otkljucava a koja zakljucava, pa bih molio ako neko ima ugradjeno ili ako je ugradjivao da napise bio bih mu zahvalan.
 
Član
Meni je (doduse na modelu iz 2001. Godine) to spojio Sele iz Ilijasa, mozda bih mogao procaprkati po bsi-u da vidim gdje je koju zicu spojio mada to bih mogao tek sutra vidjeti ako ne bude kise.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Član
Meni je (doduse na modelu iz 2001. Godine) to spojio Sele iz Ilijasa, mozda bih mogao procaprkati po bsi-u da vidim gdje je koju zicu spojio mada to bih mogao tek sutra vidjeti ako ne bude kise.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk

Ajd molim te trebalo bi mi to, a i bio bih puno zahvalan
 
Član
Je li ti nemaš ključ ili auto ne posjeduje opciju daljinskog ključanja? Ovo drugo mi zvuči malo vjerovatno. Možeš uvijek kupiti jefino na eBay-u ključ sa daljinskim.
 
Član
Je li ti nemaš ključ ili auto ne posjeduje opciju daljinskog ključanja? Ovo drugo mi zvuči malo vjerovatno. Možeš uvijek kupiti jefino na eBay-u ključ sa daljinskim.

Vjerovao ili ne ne posjeduje daljinsko zakljucavanje, htjeo sam samo da se nakacim na centralnu, nista vise
 
Član
Mislim da ti ovo nece puno pomoci jer zice za signal idu ispod crnog poklopca i gdje su dole spojene ne znam

32939cc8df5d5f0bf7569c67415a90f0.jpg


27ac05b1fc952344b6488010f1e3f664.jpg


34a3b6fcf9361308463b04d727fb1199.jpg


Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Top