dali mogu ?????

dali mogu ?????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozz svima treba mi jedna savjet hitno je do nedjelje moramo znati dali može ili ne radi se o sljedećem dakle ja prodajem felge sa svog golfa dvice felge su 7x15 et 38 a momak što hoće da uzme vozi opel korsu pošto smo daleko od jedno drugog on zenica ja mostar trebamo savjete dali mogu stat ove felge na korsu dali će dirat u blatobran ako mislite da neće momak će doći po felge hvala svima unaprijed pa vi ocjenite da ili ne evo obje slike i golfa sa felgama i corse na koju idu felge....hvala svima
 
Član
Znam da 185/65/14ke mogu jer sam ih montirao na takvu "KOZU" :)
ili su bile 65 ili 60.. nejsecam se bas...
 
Član
Reci mu nek dodje do mene.Dat cu mu ja ATS 7Jx15 ET25 nek proba.Ako mu nebude zapinjalo nece ni te tvoje sigurno_Ovo nemozes znati dok neprobas.
 
e ajdine super ideja haj ako ti nije problem u toku večeri mi ostavi broj mobitela na pm da dam ovome momku iz zenice pa se vas dvojica nađite (hvala unaprijed)

uglavnom tema još vrijedi svi savjeti dobro došli
 
Član
uh, ja sam relativno siguran da mogu. montirao sam jednom 165/65/14 Deyi sa foruma i rahat pasale ko lokum, pa mislim da bi trebale i te knap da budu
 
Član
dadao_style je napisao(la):
e ajdine super ideja haj ako ti nije problem u toku večeri mi ostavi broj mobitela na pm da dam ovome momku iz zenice pa se vas dvojica nađite (hvala unaprijed)


Zvali su me druze.Docice sutra da probaju.
 
ok extra dabogda da pasale pa da pazarim to više i meni je žurba nove felge čekaju na izlogu prašina se hvata na njih hehe
 
evo da javim svima ako neko bude pokušavo na ovaj sistem dakle 15 ke na korsu ipak nemože preveliko je to za nju pozz svima i hvala ajdinu..
 
Član
dadao_style je napisao(la):
evo da javim svima ako neko bude pokušavo na ovaj sistem dakle 15 ke na korsu ipak nemože preveliko je to za nju pozz svima i hvala ajdinu..

Bili su i probali moje.Dosli smo do zakljucka da bi te tvoje mogle ali bi morao staviti distancere.Evo sad vidim da ti kazes da nemoze.Pricali smo o montiranju tvojih feluga i distancera ali neznam sta je odlucio.Koliko znam jos se nesto dvoumi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top