Dali mi odgovara volan?

Dali mi odgovara volan?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hocu volan iz Calibre 97g da ubacim u svoju astru(g naravno) jer je moj sav istrosen, pa me zanima dali to odgovara, mislim dali ce mi zracni jastuk raditi i sl.
ako je neko ranije to radio bilo bi fino da mi da neki savjet, hvala.

Evo i slika volana koji zelim da ubacim
dsc00751xsy.jpg
 
ah vidi se da si novalija ja to opste i ne pritiscem to je mana na volanu i garant ti je ljeva pukla ili se ofucala vise nego desna a taj dio se ne moze odvojiti od AirBaga osim ako ti ne izleti tako da mozes zaljepiti s druge strane to sve fino i onda citav dio taj presvuci a sad ne znam ko radi to
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
ah vidi se da si novalija ja to opste i ne pritiscem to je mana na volanu i garant ti je ljeva pukla ili se ofucala vise nego desna a taj dio se ne moze odvojiti od AirBaga osim ako ti ne izleti tako da mozes zaljepiti s druge strane to sve fino i onda citav dio taj presvuci a sad ne znam ko radi to

ma kakav pocetnik, vozim vec 6 godina, nego vazda mi lijeva ruka na volanu a desna na mjenjacu, ne znam ni vozit sa 2 ruke, pa mi se izderala ona plastika.
izgleda da je mjenjat volan jedina solucija, tesko je ono presvuc, pod uglom a stalno se dira, odlijepi se
 
pa ja zato i kazem da je ljeva uvijek vise , j* ga gumiraj to nekako i presvuci , zasij il sl. kad skines taj dio s druge strane se to da fino odraditi
 
Član
odes na otpad i kupis airbag citav, sa prednjom maskom zajedno. imas nemal novih tamo kod srebrenika po otpadima, znam kad sam trazio za svoju par sitnica. otidji i kupi ako ti je stalo
 
Član
Ma ruzan ti ovaj volan, bolje oridjidji nadji nekakav! Inace, to je bas usrano kod Astre napravljeno! Kod mog ujaka otisao skroz isto!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top