dajte ljudi,pomazite...

dajte ljudi,pomazite...

Član
:icon_smile: ma joj suti...

evo ljudi probao sam instalirati,uglavnom nije uspjelo,ja vise nemam zivaca...
vama hvala u svakom slucaju...
(da sam pare dao na cevape,bolje bi mi bilo...:icon_smile: )
 
Član
ljuboje je napisao(la):
:icon_smile: ma joj suti...

evo ljudi probao sam instalirati,uglavnom nije uspjelo,ja vise nemam zivaca...
vama hvala u svakom slucaju...
(da sam pare dao na cevape,bolje bi mi bilo...:icon_smile: )

aa kad instaliras moras samo crackovati na kraju...udjes u crack folder na cd...kopiras ikonicu od coda (naprimjer) onda odes u program files u local disc c tu nadjes folder activison i udjes u cod4 i odna samo paste onu ikonicu sa cd....:D

piece of cake...:D
 
Član
ma sve sam to ja uradio,ali uvijek negdje pogrijesim...
svaki put,na svakoj igrici ono nesto sere...
k'o sto rece hidraulic,to ce neki klinac da mi sredi da se ja ne ***** ovuda...
 
Član
Skines TeamViewer sa neta (oko 3mb), instalises ga i pustis nekog ko zna da ti to napravi, jer ovako ces to tesko napraviti, a nije tesko kad jednom prodjes tu proceduru. Pretpostavljam da moras prvo igricu raspakovati, pa mozda i sastaviti dijelove ako imaju extenziju *.001, *.002, pa ako je *.iso onda trebas deamon, pa crack, pa sva moguca i nemoguca komplikovanja u toku procesa instalacije...
 
Član
ako ima iso mozda je potrebno i alkohol 120 ali kao sto kaze sina skini teamwiwer sa neta i neko ce ti od nas to uraditi ako budemo znali :D
 
Cudi me da CoD4 moras preko Daemon Tools-a, a kada je izasao, ni dan danas ne moram tako, nego normalno instaliram... A Pro Street moras preko istog, nadji nekog kome vjerujes da to preko team viewer-a, za 10 minuta sve gotovo, a usput gledas kako to on radi ;)
 
Evo ti CoD 4 ako nisi uspio, isti postupak i za tu drugu samo sa drugim fajlovima :D

http://www.youtube.com/watch?v=XigxFo4lkYo
 
Top