Dacia Sandero by Nexus

Dacia Sandero by Nexus

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sve je divno,bajno,krasno,al bgt sto ne stavi sire gume,ovo isto na Tomosu:lol:
sala,ozbiljno,svidja mi se rad,al stavi sire gume,izbaci zadnju felgu i gumu,i bice extra
i desna maglenka je vec od lijeve,popravi to;)
fino radis
 
Legend
edoze je napisao(la):
sve je divno,bajno,krasno,al bgt sto ne stavi sire gume,ovo isto na Tomosu:lol:
sala,ozbiljno,svidja mi se rad,al stavi sire gume,izbaci zadnju felgu i gumu,i bice extra
i desna maglenka je vec od lijeve,popravi to;)
fino radis

ja vid stvarno guma ko u tomosa:lol:
hvala ti edo,ispravim to ubuduce...
 
Član
skidaj slobodno felgu s gumom sa starog auta (mislim na rub gume) i onda kad stavljas i mices npr desno zadnju felgu, dolazi do "izbacivanja" tocka napolje...popravis to malo sarama, i prosirivanjem traga gume i daleko bolje ce izgledat...:)
fin rad, sve osim tockova je lijepo...:)
 
Legend
Faya_M5 je napisao(la):
skidaj slobodno felgu s gumom sa starog auta (mislim na rub gume) i onda kad stavljas i mices npr desno zadnju felgu, dolazi do "izbacivanja" tocka napolje...popravis to malo sarama, i prosirivanjem traga gume i daleko bolje ce izgledat...:)
fin rad, sve osim tockova je lijepo...:)

ok hvala,pokusat cu to ubuduce raditi
 
Član
Znam da si pocetnik ali vjeruje da nikad neces nacuit profesionalno raditi ako ti budu ostavljali ovakve komentare,kritika je uvijek dobro dosla,ali ja ne smijem jer se ondmah na mene okome kako nemam obzira sto si pocetnik,ali ja kao pocetnik sam volio d ami se kaze sta nevalja da znam na sto trebas obratiti sljedeci put paznju !

Pozdrav !
 
Član
ma troza ima gresaka,ja sam ukazao samo na one upadljivije
a et,ak hocete complete critics,slussajte:D
prejak smudge koristen pri ravnanju prednjeg branika sa blatobranom na lijevoj strani,ima tragova,sto ne bi trebalo,prag lose centriran,nije uklopljena boja skroz,felge lose centrirane u odnosu na gume,koje su trebale bit zamijenjene sirim,na prednjem braniku je trebalo bit refleksija od sunca,jer ugao pod kojim zrake padaju obasjava i taj dio...to je u low rezoluciji,da je veca jos bi se naslo gresaka...al je momak tek poceo i nisam htio da ga odmah demoralisem,i rekao sam mu da ispravi one vaznije greske,uocljivije...nisam ni ja pro,bas naprotiv,i volim kad mi se ukaze greska,al treba postepeno a ne zatrpat ga kritikama da se ne moze snac...zato,nek popravi ono sto sam gore naveo,a ovi detalji dodju s vremenom...za pocetak mu je bitno da precizno radi,a s alatima ce vec sam skontat kako ce radit i sta se kojim dobije...
 
Legend
Trozic je napisao(la):
dobar rad,imaš li hr ? ovo je premala slika ne vidi se ništa :icon_biggrin:

kad uradim malo bolji rad,stavim hr:D,al ovako,na ovoj rez greske se manje primjete

edoze je napisao(la):
ma troza ima gresaka,ja sam ukazao samo na one upadljivije
a et,ak hocete complete critics,slussajte:D
prejak smudge koristen pri ravnanju prednjeg branika sa blatobranom na lijevoj strani,ima tragova,sto ne bi trebalo,prag lose centriran,nije uklopljena boja skroz,felge lose centrirane u odnosu na gume,koje su trebale bit zamijenjene sirim,na prednjem braniku je trebalo bit refleksija od sunca,jer ugao pod kojim zrake padaju obasjava i taj dio...to je u low rezoluciji,da je veca jos bi se naslo gresaka...al je momak tek poceo i nisam htio da ga odmah demoralisem,i rekao sam mu da ispravi one vaznije greske,uocljivije...nisam ni ja pro,bas naprotiv,i volim kad mi se ukaze greska,al treba postepeno a ne zatrpat ga kritikama da se ne moze snac...zato,nek popravi ono sto sam gore naveo,a ovi detalji dodju s vremenom...za pocetak mu je bitno da precizno radi,a s alatima ce vec sam skontat kako ce radit i sta se kojim dobije...

edo kralju,stvarno si majstor za ovo,tek mi je drugi rad,pa ubuduce pokusavat cu da ispravim ove uocljive greske ,mislim morat cu ih ispraviti ako hocu da rad lici na nesto,koristim ps vec 5 dana i jos ne znam koristiti odredjene alate kako treba,isto za boju mi je veoma tesko potrefiti,ovaj odsjaj od sunca sto kazes,ti slobodni iznesi sve svoje kritike,nemoj da se bojis necu ti nista:lol:

tibor987 je napisao(la):
burazeru zadnj i prednja guma su ti tanje od moje rezervne :icon_eek:

haha,u skode su sve gume ko i rezervna:lol:
sala
ispravim to ubuduce


hvala svima na komentarima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top