da mi lakira haubu u photoshopu

da mi lakira haubu u photoshopu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo zamolio bih momke koji znaju raditi u PS-u da ako nekom nije problem da mi lakira haubu u crno! Da vidim kako bi stajalo samo! Hvala unaprijed!

 
Početnik
crnahauba.jpg


izvoli buraz:)

prelakiro sam, ima malo curaka od bezbojca al dobro je to:)
da nije opel ne bi ni pomislio da na sabahu startam masineriju:)
 
Član
Make ne diraj, ovako ti je super...jedino ako mislis nesto cackat, cuvaj pare uzmi falcare neke od 7.5 i 9J pa gewinde, kani se ovoga, nije ovo farbanje za GSI power ;)
 
Član
@ Zmayich hvala ti puno buraz sto ti se dalo heklat!;)
@ Tibor i diablo nisam mogo stvoriti sliku u glavi kako bi izgledalo pa sam zamoilio nekoga da mi uradi, a ovo mi je pojasnilo da bas i nije najbolji potez ali nezna se nikad! :icon_biggrin:
 
Član
ma ne dirat haubu previshe sareno bi ispalo ko da je sastavljan iz vishe dijelova:icon_rolleyes: . . . jedino ako ne planirash kakvu black&white temu;):D
 
Član
Ma dobro jer je citav crno bjeli pa sam konto probati kakav bi ispo vidim i ja da nije nesto! A kad ste navalili moze li neko uradit onda sliku krova da je crn a sve ostalo bjelo da vidimo i to kako bi ispalo!
 
Član
Make brate nije isto u ps kad obojas i u pravom zivotu...Treba efekte odradit na haubi mal sjene bolje pa ispadne mozda na nesto al ovako izgleda isto mat :S
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top