Da li u Tuzli ili u Tk postoji dobar majstor za Peugeota

Da li u Tuzli ili u Tk postoji dobar majstor za Peugeota

Član
Zdravoo , ja Sam Vanja imam Peugeota 307 2.0 Hdi. Već duže vrijeme tražim dobrog majstora,a ne nekog leveta ,da odvezem auto na servis. Pa ako znate nekoga slobodno preporučite:D , a da nisu oni iz Bloka to su levati al malo žešći.
 
Ne znam za majstora ali moj savjet ti je da ti ne vozis auto nikom,neka ti to uradi momak,covjek,brat,otac...nazalost tako je kako je :banghead:
 
Član
Ako se ne varam ima Peugeot servis u Doboju, ali je preskup.Medutim ima dobrih majstora u okolini Lukavca mozes proci jeftinije, a dobro urade to znam jer slabo ko ide u Peugeot servis svi se oslanjaju na ove majstore :D
 
Član
Auto servis Grabovac, nalaze se u Solini, poznat servis u TZ. http://www.asgrabovac.com.ba/ Imaš tu kontakt, pa ih nazovi, a evo da ti pomognem da ih lakše nađeš:

10934433_10204534011243497_577649311_n.jpg
 
Član
Ako hoćeš broj mog majstora iz Srebrenika, održava mog mondea 03g, i prije je starijeg 96g. renault, peugeot, citroen radi...
 
Član
Ako se ne varam ima Peugeot servis u Doboju, ali je preskup.Medutim ima dobrih majstora u okolini Lukavca mozes proci jeftinije, a dobro urade to znam jer slabo ko ide u Peugeot servis svi se oslanjaju na ove majstore :D
Pa u odnosu na Tuzlu ovi iz Doboja su dosta pristupačniji i još plus daju garanciju što ja izuzetno cijenim. Pogledat ću još u par servisa s obzirom da se do sada od onih koje sam obišla nisu mogli da slože da li Peugeot 307, 2003 godište ima torziju ili nema :)
 
Član
Zdravoo , ja Sam Vanja imam Peugeota 307 2.0 Hdi. Već duže vrijeme tražim dobrog majstora,a ne nekog leveta ,da odvezem auto na servis. Pa ako znate nekoga slobodno preporučite:D , a da nisu oni iz Bloka to su levati al malo žešći.
Pozdrav ja bih van mogao toplo preporuciti ovlasteni servis peugeot DURAKOVIC gradacac popravio mi je c3 citroen sto ga niko nije mogao rijesit problem bio u injektorima i pumpi i sad mi odrzava 406 povoljan i ozbiljan posten
 
Kad je vec spomenut taj Durakovic iz Gradacca, da se i ja oglasim. Ovlasteni nije niti moze biti, a on nek prosipa pricu kako placa licencu u hiljadama za Peugeot dijagnostiku kome hoce. Cuo sam i ja da je dobar ali koliko je posten i pristupacan, ne znam jer sam s njim imao vrlo negativno iskustvo prosle godine. Postavljao sam teme na forume, jer sjebo on mene, i ja cu njega koliko toliko. Mada mu nista ne znaci jedna musterija jer ima vjerovatno i fiksnu klijentelu.

Uglavnom, bio kod njega na pregledu i tad je bilo sve po PSu. Ustanovio kvar i dogovorili da se radi auto nakon sto naruci dijelove. Trebalo mijenjati zadnji lezaj i tad je rekao da je cijena 150KM. Prvo me malo levatio za termin, pa smo probili dogovoreni termin zbog njegovih kojekakvih seminara itd da bi napokon ugovorili. I ja ga jos jednom pitao za ukupnu cijenu, jer se trebalo jos nesto raditi. Cijena ovaj put veca, kaze sad je lezaj 199KM. Ja ga najkulturnije pitao otkud ta cijena, jer mi je prosli put rekao 150, a on se ponio krajnje seljacki pocevsi me levatit, tersat i lijepit me da sam ja tezak, da on trga zivce i da sad kao "nema alata", drugim rijecima ne zeli radit. Znaci nije bilo apsolutno nikakvog negativnog stava s moje strane, i rekao sam da nije problem platit samo mi je bitno da se uradi kako treba, ali da zelim naravno znati cijene. Na kraju je ostalo na tome, isfurao me maksimalno.

Mogao je odmah reci da je prosli put pogrijesio i da za moje auto ide taj neki lezaj koji je u sklopu s diskom pa je skuplji. I to sam saznao od druge raje s foruma a ne od njega :/
 
Top