Da li se isplati Kupiti ovog BMW-a

Da li se isplati Kupiti ovog BMW-a

Član
Znaci u BMW-a je crko motor cijena je 5.000 KM
a ja sam kontao ugraditi u njeg motor i da me izadje sa novim papirima i svime oko 2000 KM ?

Sta vi mislite

http://www.pik.ba/artikal/3874136/bmw-540i-e39/
 
Član
Pisano je o ovom autu...2000km (Dobar) motor,atest i reg nema sanse...
Ja nebi nikada ovo kupio,kada je uspio pokvariti ovakav motor mozes misliti kakvi su ostali dijelovi,siguran sam da je u njega sipao samo gorivo.
 
Član
ovo od onog trkaca sto je vozio 200km/h kroz naseljeno mjesto

bilo je i nakih klipova, pokusaja drifta i slicno. S obzirom sta sam vidio, cak i da trazim ovakav auto ja se ne bih usudio kupiti to od takvog idiota
 
Član
hmmm on kaze da mu je pomjesalo se ulje i voda... i zariboo... eh sad znam da je ubijen to jest evoda cujem sta ljudi mislie
 
Član
Dobro ti armin rece taj nindza je vadio dusu tom autu nebi me cudilo da je i ono sto se ne moze pokvariti pokvareno
 
Član
Ne znam kakav je BMW , al prodavač 0 bodova, jednom sam od njega kupovao kalibru slagao mi je sve o njoj. eto toliko ;)
 
ma sto kazu , ovaj je samo benzin sipao u njega ,a stedio ga nije, bilo je klipova gdje ga pere preko 200 kroz selo , okrece pod rucnom , sve on njega hvali ,a nije ga mogao prodat i kad je ispravan bio , a davao ga je za 9000 KM cini mi se ...sto je bilo zaista povoljno na prvu...
 
Član
slike ne govore mnogo, kao ni ta historija vozaca, vecina vozaca bmw je takva, to je kult (divljaci :D)

nabolje ti je da odes auto na tehnicki, ili na dizalicu kod iskusnijeg majstora neka pregledaju ovjes i djelove osim motora, ti pregledaj onoliko koliko mozes limariju i ostalo onda racunaj jos 3000 milje u njega ulupati, tako da ce te izaci oko 8 , sto nije puno, a opet moguce da imas onda jako uredan auto;)

opet racunaj da to auto zahtjeva jako puno novaca za odrzavanje tako da nije to sve sto ces uloziti u njega
 
Ako ces mu motor mijenjati, to bi mogao biti dobar potez mada treba viditi u kakvom je stanju i ostali dio auta (karoserija, ovjes, kocnice, unutrasnjost itd.) ako to sve bude OK, zasto da ne ;)
 
Član
unutrasnjost top, boja prelijepa....ne djeluje uopste razvaljen, eh obavezno otvori 4 oci pogledaj trapove i to, kao i svako auto ima sigurno nesto ulaganja (sem sto mu je motor "crko")


a za ovo vozio ga 200km/h - pa ko ne bi sa ovakvom masinom :)
a ko to jos ima bmw-a a nije slajdro i okreto se i palio gume? a pogotovo kad imas 540i;)
 
Član
haso je napisao(la):
unutrasnjost top, boja prelijepa....ne djeluje uopste razvaljen, eh obavezno otvori 4 oci pogledaj trapove i to, kao i svako auto ima sigurno nesto ulaganja (sem sto mu je motor "crko")


a za ovo vozio ga 200km/h - pa ko ne bi sa ovakvom masinom :)
a ko to jos ima bmw-a a nije slajdro i okreto se i palio gume? a pogotovo kad imas 540i;)
potpis;)
 
Član
saleee je napisao(la):
haso je napisao(la):
unutrasnjost top, boja prelijepa....ne djeluje uopste razvaljen, eh obavezno otvori 4 oci pogledaj trapove i to, kao i svako auto ima sigurno nesto ulaganja (sem sto mu je motor "crko")


a za ovo vozio ga 200km/h - pa ko ne bi sa ovakvom masinom :)
a ko to jos ima bmw-a a nije slajdro i okreto se i palio gume? a pogotovo kad imas 540i;)
potpis;)


da, kao onaj lik sto je sletio sa BMWom ovdje kod Prijedora. RIP
 
Član
Zeran je napisao(la):
saleee je napisao(la):
haso je napisao(la):
unutrasnjost top, boja prelijepa....ne djeluje uopste razvaljen, eh obavezno otvori 4 oci pogledaj trapove i to, kao i svako auto ima sigurno nesto ulaganja (sem sto mu je motor "crko")


a za ovo vozio ga 200km/h - pa ko ne bi sa ovakvom masinom :)
a ko to jos ima bmw-a a nije slajdro i okreto se i palio gume? a pogotovo kad imas 540i;)
potpis;)


da, kao onaj lik sto je sletio sa BMWom ovdje kod Prijedora. RIP

a onaj sto je sledio sa golfom, pezoom, mercedesom, kamionom, traktorom......nema to nikakve veze

ne znam sta hoces tim da kazes?
 
Top