Da li neko poznaje ovog audija??

Da li neko poznaje ovog audija??

Član
Interesuje me da li neko poznaje ovog audija

http://www.pik.ba/artikal/3881280/audi-a3/

momak rece da se auto nalazi u Buca potoku, tu valjda radi u nekoj radnji. Audi na prvu extra izgleda, ali mi je prvenstveno neka "suhva" zbog cijene, jer dosta losiji primjerci se prodaju na piku po skupljoj cijeni. Ne mora nista znaciti, ali hajd reko mozda neko zna vise informacija, prije nego odem pogledati.
 
Član
Prednji kraj mi djeluje preočuvano s obzirom da je vožen sve kilometre u BiH, ne poznajem auto, samo sam zamjetio, u prstenove se dobro razumijem, ova boja + kamenčići na našim cestama bi istovili veći trag po mome iskustvu.
No ne poznajem vozilo pa ne mora značiti samo budi oprezan, iako je jako jako lijep, a cijena može biti dolje radi boje, koja je kod nas ne popularna iako je meni osobno cool.;)
 
Član
Ja sam iz Buca , cini mi se da sam vidjao ga par puta. Doduse nisam obracao paznju, neznam ko ga voza...


Mozda ti je dovoljan komentar sa pika


alennn3
27.08.2012
Pitanje za Audi A3
drug hoces 12 hiljada u kesu da se dogovorimo uzeo bi ga jer znam ko mu je prvi vlasnik i kako ga je odrzavao
 
Član
al pitanje je jel bilo sta lose kod drugog vlasnika :icon_biggrin:

a 12 hiljada je smijesna cifra za ovo auto, ako je sve onako kako pise.
 
Član
dobro preispitaj... mada 1,9 tdi i nema nekih mana... a cijena... 15 000 i nije tako prejeftina cijena za ovaj prvi model
 
Član
ja sam neki dan vidio ovakvo auto u BBI( mislim da je to taj zbog boje i felgi), zagledao sam bas oko njega i na oko je utegnut bas, cak i bolji nego sto je na slikama. Unutrasnjost takodjer kao nova.. al o autu ne znam stvarno nista, ni u voznji ga nisam sretao. ;)
 
Član
Nista ovako na slikama, otidji i pogledaj, ako mozes provozaj :cool:

Provjeri zamajac, turbo, ako je to OK, ne znam sta mu moze vise falit.. ;)
 
Član
ja sam gledao ovaj auto u zenici, posto i sam zagledam ovaj model audija bio mi je privlacan, posebno jer sam primjetio da je neko ubacivao projektore kao kod mene u farove. Audi izgleda bas extra, boja mu je cudo, doduse pravo ofirna ali nece smetati onom ko se ne zavlaci svagdje:lol:
dobra je ovo prilika, ne moze se ni uvesti za manje para, bar ne nesto sto nije preslo 250k i vise
 
Član
Takoder i ja sam iz Buca Potoka tako da znam momka inace nadimak mu je Hipa maladji je momak nekih 23 godine ..ima radnju tj autoelektricar je i nalazi se nekih 20 tak metara od Zutog taksija sa desne strane.. sada stvarno nezz u kakvom je stanju mogu ti reci da on auto posjeduje nekih 3-4 mjeseca .. sad nezz razlog prodaje ali vec ako zelis da gledas to auto idi kod nekog svog majstora neka ga pregleda.. a ako si bas zainteresovan mogu se raspitati kod druga sto se sa njim bas druzi...javi se na Pm ako treba pozz;)
 
Član
mogu ti reci da je momak cuvao ovo auto pravo..to sam se licno uvjerio ;)
a tu šuhvu mozes razbiti kod dobrog automehanicara, nigdje drugo :icon_smile:
 
Član
rekao mi je i D_cash provjeriti sa jaranom imal sta suhveli, pa cu cim nadjem vremena otici pogledati auto. bar to nije tesko... ;)

a jel mislis na ovog momka sto prodaje ili prvog vlasnika, posto mi D_cash rece da je auto kod ovog lika tek 4-5 mjeseci
 
Član
ovo nije jeftino prijatelju kad se radi o kesu... ako dajes kes dobro ti pregledaj cijena mu je na mjestu nemoj se ti zaljtat a auto izgleda utegnut nema sta
 
Član
pa nisam ni reko da je jeftino, nego da ne trazi koliko i drugi za i losije primjerke, pa mi se odma neka sumnja stvorila. mozda je ovaj samo normalan i relan za razliku od ostalih :icon_biggrin:

a i ne zalijecem se, bolje i sacekati pa nesto dobro uzeti, nego pozuriti pa se kasnije kajati
 
Član
emir_89 je napisao(la):
rekao mi je i D_cash provjeriti sa jaranom imal sta suhveli, pa cu cim nadjem vremena otici pogledati auto. bar to nije tesko... ;)

a jel mislis na ovog momka sto prodaje ili prvog vlasnika, posto mi D_cash rece da je auto kod ovog lika tek 4-5 mjeseci

da da, mislim na ovog mladog momka koji trenutno posjeduje audija ;)
 
Top