cuv'o ja ovce...

cuv'o ja ovce...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
..veli "'naš ti kad su ono moj stric Remzo i onaj kovač što je bijo, kako bilo ime onome kovaču, bijo pravo kovač onaj, kako ono njemu..." - "koji kovač? šta ja znam brate, ti stariji' ljudi, ne znam ja..." - "ma onaj bolan, on je pravo kovač bijo, konje potkiv'o, sikire kov'o i kose i svašta.." - "pa" reko' "iz našeg sela jel?" - "ma nije bolan, ja ti velim da je ozda njeđe bijo, al u mene je stric bijo sa njim dobar, pa su nji dvojca jednoč pili, pa je bilo nješto, njekakva gužva.. e sad ja to ne znam ispričati. znam samo da je je'an od nji dvoj'ce ošin'o boga. tako su pričali"

reko' "hande' hande', nješta se i ja toga sjećam. al' ja kol'ko znam to je i u mene Bajro stric isto nješta bijo upetljan" - "e vi'iš ne znam ja to. al' kako to bolan bide? men' to ne mare nampasti!" - ***** mu mater, a baš i meni nešćede nampasti. reko' "'naš ti šta ć'mo mi? sa'ću ja zovn'ti Tahira, on to sigurno zna ispričati." viče Zijo zovi, a on se već poč'o smijati, a smijem se i ja. ja znam u mene je to stric Bajro volijo opričati, a vajik hoće umrti od smiha kad priča. i reko' Tahir nije još ni doš'o a mi se već smijemo. što 'no je'an reče, smijemo se na veresiju hehehe.

dojde Tahir, reko' "znaš ti ono kad je Remzo, Zijin stric, ošamar'jo boga?" - viče on "oo, znam znam, kako neću znati" - reko' "dede' nam opričaj!" - veli on "nije njega Remzo ošamar'jo, njega je onaj Ibro kovač ošamar'jo" - viče Zijo "eto jesam ja tebi reko da ja bijo njeki kovač, a ibro, jes Ibro, evo sad i ja znam."

viče Tahir "oni su bili kod Muće u kafani, pili, i jebiga nap'li se, bilo je nji njekol'ka, jes jes i Bajro bijo sa njimaka. i reko' počeli oni prav'ti probleme - a davno je to bilo, tad je Titin vakat još frišak bijo, ka' je to bilo - i ovaj, Muća pošalje malog da ide zvati milic'ju, jebiga ovi lupaju, hoće sve polupati. i dojde milic'ja, onaj Abid što je bijo i onaj Mile što je isto bijo doli u stan'ci i još će je'an biti sa njima. jebiga, nisu oni nikad smili samo po dvoj'ca dolaz'ti, bez trojce oni nisu smili ni prići kafani.

i taj što će biti, taj treći mil'cajac - ne znam ja nikad kako je njemu bilo ime - on će zagalam'ti - a bijo on njekakav silovan, volio se prav'ti nako - reko' ufat'će on Ibru za rame i povući ga nako da se ovaj okrene - jebiga ovi nisu ni vid'li ka' su ovi ušli - reko' okrene se Ibro, pogleda u njega, vidi ne zna čo'jka. pita on njega 'ko s' ti?!' - a ovaj će njemu 'ja sam za tebe bog!' - veli Ibro 'ti bog?' pljunu u šake, okrenu se vamo ovim budalama pa će ti 'ljudi evo doš'o bog', okrenu se jope njemu, pa će ti 'han' da ja vidim mogu l' ja to udar'ti?'

ja' kad on zviznu mil'cajca, nama' ga je oborijo! i jebiga, biće tudi tuča prava, ova su troj'ca jedva utekli.

i posli će oni naći Ibru, jebiga milic'ja, nemaš ti milic'ji uteći. i pitaće oni njega 'što si ti šamar'o mil'cajca?!' - veli on njima 'nisam nisam. ja mil'cajca nikad u životu nisam ošamar'jo.' - vele oni 'ma šta nisi?!' - veli on 'ja sam njekog boga ošamar'jo!'"

joj jesmo se mi ismijali. a sluš'o i u mene ovaj njamanji to, taman se zades'jo, viče on "de još jednu, de još jednu!" - viče tahir "ma joj ima ti priča kol'ko ho'š samo što ne mogu nampasti."

:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top